:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kad?n Neden Terkeder!!
Son Noktam
Bir kad?n neden terkeder. Can? s?k?lm??sa terketmez. Art?k sevmiyorsa terketmez. Bahane aramaz. Sab?rla bekler ve seviyormu? gibi davran?r. Do?as?nda var anac?m bunlar?n. Karadul gibidir Erke?i yer bitirir. Ama i?te o g?n geldi ?att?. Terkedildiniz sordunuz neden diye. Akl?n?za gelmeyecek kadar bahane duydunuz.
"Ahmet beni hi? anlamad?n. Benim istedi?im ufac?k bir ?eydi. Beni ?ok s?k?yordun. Sorunlar?m? anlam?yorsun. Kendi hayat?nla ilgili her?ey ?nemliysede ben!... Hay?r Ahmet biraz uzak dural?m.. Kafam? toplamam laz?m.. Hem..! hem b?ylesi belki.. Ho??akal....!!!"
Eee Ahmet ko?um naber? Ahmet olay? bi anlasa i?i yanmayacak. D?n daha hatun ki?i iyiydi ?yle b?yle de?il. Ne oldu bu g?n???
??te esas yer: yedekte tuttu?u adam ona a??ld?. ?yle ba?kas?n? sevselerde terketmezler... Ne serden ge?erler ne yardan..

Ahmetler mehmetler i?in...Ay?elerde tadabilir mi ki smile.gif))
Ara
kardelen
süperrrr yawwww......
Ara
MorciveT
Harikasın Smile
Ara
kankiler
SÜper Cok Guzel Ben Cok Beyen TeskkÜtle R Paylasiminnin İÇİn
Ara
uyuzkedi
Kesinlikle katılmıyorum. Kadınlar asla yedek için terketmezler. Kadınlar sabırlıdırlar evet, çok beklerler. Bugün düzelecek yarın düzelecek herşey güzel olacak diye çabalarlar. Ama bıçak kemiğe dayanırsa da yapacak bişey kalmamıştır.
Ara
ultraaslangirl
emeğine sağlık güzel paylaşımdı Big Grin

zaten ben kadınları bi çözebilsem hayatın anlamınıda çözerim beaBig Grin
Ara
PunisheR
hayatım kadınları anlamaya çalışmakla geçti,yine de yapamadım..o kadar bayan tanımama rağmen geri kalan ömrümde de yapabileceğimi sanmıyorum ben Big Grin umarım bi gün biri anlar ve ondan dinleme şansı ediniriz..tek umudum bu :p
Ara
ultraaslangirl
ben cok kez denedim anlamayı ama olmadı.kendimide anlamadım yani oda kötüBig Grin
hele etrafımdaki kızlara baktığım zaman ben balmışım bea diyorum
Ara
ozgur_yasarim
kadını anlayabilmek için ölümszlükte yetmez... paylaşım için teşekkürler
Rüya Güzeli
aaaaaConfusedmiley3: olmuyo ama.Bu payla??mda olan olaylar? k?zlara s?ylenenleri erkekler yap?yo.ben de bir k?z olarak ??yle s?liyim ?nceden k?zlar hi? b?le aldatmalar terk etmeler yapmazd? ama art?q yap?olar dogrular? s?lemek gerekirse.K?zlar? ?ok ezmeyin ihtiyac?n?z war onlaraBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uçuk nedir uçuk neden çıkar uçuk nasıl geçer uçuk tedavisi MaSaL 0 694 09-11-2010, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:28 PM