:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Kad?n Neden Terkeder!!
bilgeis
kadın erkek farkeder mi insanız işte...oluyor.ben de erkekleri çözemedim...çözmeye de niyetim yok bırakayım düğüm kalsınlar.
maynax men
arkadaşım gercekten güzel kadın işte ne zaman ne yapacağı belli değilki en ufacık konularda bile pireyi deve yapan şahsiyetlere ne yapabilirsinizki ama ne onlarsız nede onlarla olmuyor en iyisi şimdiye kadar nasıl geldiysek aynen devam etmek tabiri caizse onlar gül gibiler amma yapraklarından cok dikenleri var
Ara
gravesen
bence bi kadın paran yoksa terk eder paran olsada terk eder niye çünki rahat batar herzamanSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
Bence EĞer Sen Terk EdİlmİŞsen Ve Sebebİnİn Bu OlduĞunu DÜŞÜnÜyorsan İŞte Sana Bİ GerÇek Sirf Bu DÜŞÜncenden Dolayi Terk EdİlmİŞ Olabİlİrsİn Sen Sadece Kendİ DÜŞÜncenİ Katiyorsun Sebeplerİn İÇİne Oysakİ Durumlar Cok Farkli Olbilir ÇÜnkÜ Senİn DÜŞÜnemedİĞİn Ama Bİzlerİn GÖrdÜĞÜmÜz O Kadar Çook Yanlariniz Varkİ Belkİde Çok Hassasiz Sİzde Çok Duyarsiz Belkİde...............
Ara
s?la
eger kadını mutlu etmesını bıl mıyosan onun yanında olmuyosan ona sefkat gostermıyosan sana yol gostermekte haklıdır
Ara
Nuray86
ey tsk eder?m kad?nlar? b?raz anlad?g?n ?c?n.
Sonunda anl?yorlar n?ye terk ett?k d?ye ama o zamanda cok gec oluyor. Ondan sonra ben napt?m her erekek boyled?r dem?yorum ama cogu deger anlam?yorlar tahk? kay?p edene kadar. Yasa o ?sted?g?m?z kucuk sevg? ve sayg?y? verem?yorlar cok ?stekler?m?z yoktur. BAZI KIZLARIN HEH
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
kadınları anlaşılmaz yapan siz erkeklersiniz zorlaştırmayın bizi bizde zorlaşmayalım her neyse tartışma yaratmak değil amacım ama haksızda değilim ya Sad paylaşımın için teşekkürler arkadaşım
Ara
Cozulmez
nahmusuzlukk...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uçuk nedir uçuk neden çıkar uçuk nasıl geçer uçuk tedavisi MaSaL 0 702 09-11-2010, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 07:43 AM