:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::.. Neler yap?labilir bir bakal?m ..::
mdmeltemi
Ewwela ana ba?l?klar halinde vermemiz gerekirse ?unlar...

1-Sa?lam bir vBulletin bulmak laz?m...
2-M?zik k??esi... (M?zisyen olmam itibar? ile)
a- Amat?r m?zisyenlerin seslerini payla?t???m?z bir b?l?m
b- Legal m?zik programlar? payla?t???m?z bir b?l?m
c- M?zik haberleri-Asparagas- paparazzi b?l?m?
3-Sa?l?k
a-Anne ?ocuk b?l?m?
b- Diyet
c- Genel sa?l?k sorunlar?n?n payla?t??? b?l?m
4-K?lt?r
a-?llerimizin t?relerinin payla??ld??? b?l?m
b- ?lkelerin tan?t?m? ve farkl? sentezler hakk?nda bilgiler b?l?m?

Sadece akl?ma gelenler bunlar fakat ba?tada dedi?im gibi h?zl? bir trafik laz?m. ?ok zor i? ?ooookkkkk..... Syglr
Firari Fırtına
Ben anlamadım valla ,

Konuyu daha açarmısınız ... Sad

Sevg ...
Firari Fırtına
Tamamda kardeşim , koınuyu anlamadımki ben ...

Yani diğer üyelerin konu hakkındaki görüşleri önemli değilmi diyorsun .. Admin çoğul bakmak zorunda olaya , her isteği bilmeliyiz biz ...

Sevg ...
mdmeltemi
Her kesin önerisi mutlaka değerlidir. Benim burada bu başlıkları vermekteki amacım Ana ve ara başlıkları bol olan daha çok konulu bir Forum sayfası. Yani ne demek istiyorum bunuda açayım dostum. Ben aranıza yeni katıldım. İstenmezsem giderim Fakat ben eğer bir müzik adamı isem naçizane (mesela başka bir uğraşımda olabilir) Branşımda bir ana veya ara başlığın olmasını isterim. Yada görmek istediğim başlıkları yazabilirim. Bundan doğal ne olabilirki. SerhaT sadece bana has bir jest yapmaya çalışmış. Bu ileti şahsi değil geneldir. İstek değil genişleme açısından bir temennidir. Sygl
Firari Fırtına
Sevgili md meltemi ....

Sanırım beni yanlış anladınız . Ben sizin müzikle ilgilenmenize en çok sevinen insanlardan biriyim , çünkü bende sizin gibi müzikle ilgilenen daha doğrusu Türküler hakkında çok çalışması olan biriyim .. Benim anlamadığım taraf ise şudur ..

Bu yukarıda yazılan başlıklar ve istenilen istek tam olarak nedir bunu merak ettim . Konuyu açmanız içinde size konuyu anlamadığımı beyan ettim .. Burda olmanız çok güzel ve siz burda olmak zorundasınız Smile unutmayınız sizi bir yere bırakmayız...O kadar ...

Sevg ...
mdmeltemi
Eywallah kardeş ne diyelim...
Firari Fırtına
Sen sağol kardeş ... Gönüller bir olsun ...

Sevg ...
CariSmaBoY
mdmeltemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ewwela ana ba?l?klar halinde vermemiz gerekirse ?unlar...

1-Sa?lam bir vBulletin bulmak laz?m...
2-M?zik k??esi... (M?zisyen olmam itibar? ile)
a- Amat?r m?zisyenlerin seslerini payla?t???m?z bir b?l?m
b- Legal m?zik programlar? payla?t???m?z bir b?l?m
c- M?zik haberleri-Asparagas- paparazzi b?l?m?
3-Sa?l?k
a-Anne ?ocuk b?l?m?
b- Diyet
c- Genel sa?l?k sorunlar?n?n payla?t??? b?l?m
4-K?lt?r
a-?llerimizin t?relerinin payla??ld??? b?l?m
b- ?lkelerin tan?t?m? ve farkl? sentezler hakk?nda bilgiler b?l?m?

Sadece akl?ma gelenler bunlar fakat ba?tada dedi?im gibi h?zl? bir trafik laz?m. ?ok zor i? ?ooookkkkk..... Syglr

maddeleri biraz elemek istiyorum....

1. Buras? vBullettin sitesi
2. B?le bi forum a??labilir...
3. Bu b?l?m?m?z mevcut, yaln?z anne cocuk ve diyet b?l?m? d???n?lebilir..
4. Bu konuda olumsuzum ama gidilesi yerler die bi forum ba?l???m?z var... Tan?t?ma giriyor asl?nda bu...
KesanLee
Bence futbol takımları ana sayfada ayrı bir baslık altında toplanırsa daha iyi olur. cübkü dikkatimi cekti fan club kısmında mesela galatasarayla ilgili bilgiler verilmis
Ara
mdmeltemi
Ben bu topic i açarken bu yorumlsrı düşündüğüm için açmıştım. Amaç doğru gidişat doğru.. Yorumlarınıza teşekkür ederim... Syglr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:02 AM