:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elimi uzatiyorum tutmak icin kayboluyor
eRCi
Sesiz geceler benim icin bir liman sanki, kendimi bulup bulup kaybettigim karanlikta, s?yle bir ugradigim kelime haznimde bir anlam ifade etmiyor , d?s?n?yorumda bug?ne kadar hep gibi yasamisim , gibi okumusum ,gibi s?ylemisim, ve en ?nlemliside gibi sevmisim,
elbette hic bir sey ben ol deyince olmaz , bunu biliyorum ama zamanda geciyor hizla,T?kenmez sandigim b?t?n s?zler bitiyor, ve ben yavas yavas t?keniyorum , onca yildan sonra hayatta dair ne kaldiki elimde, kocamn bir hic.?yleyse neden bunca caba bunca isyan bunca sitem,
?yle anlamsiz geliyorki hayat bana bazen, hersey az sonra gerceklesecekmis gibi duruyor , elimi uzatiyorum tutmak icin kayboluyor, benim disimda kopuyor b?t?n kiyametler ve ben kendime uyan bir kiyamet begenmiyorum, Kalbime bir kursun sikacak g?n?ll? katilimi ariyorum yada, y?regime su serpecek elin sahibini......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 858 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşk Için.................. CeYDa HaNDe KeSiM 9 432 04-14-2022, Saat: 04:20 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 422 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,616 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Ayrılığı Yaşamış Olan Herkes İçin.. AyrıLıÄžın Acısını AtamayanLaR İçin.. €BeRimSin 1 259 04-12-2022, Saat: 08:12 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:46 AM