:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PCI System Kurtarma Kart?
Son Noktam
System up
PCI System Kurtarma Kart?

SystemUp; sabit disk b?l?mleri (C,D,E gibi) baz?nda koruma yapan bir PCI kart?r. Koruma alt?na al?nan bu b?l?mlerde her ne de?i?iklik yap?l?rsa yap?ls?n, i?letim sistemi yeniden ba?lat?ld???nda, yap?lan bu de?i?iklikler dikkate al?nmayarak ve bilgisayar?n?z ?nceki haliyle a??l?r. Bir ba?ka de?i?le koruma alt?na al?nan bu sabit disk b?l?mleri, vir?s, k?t? niyetli veya istem d??? yap?lan t?m negatif sonu? yaratan de?i?iklerden sistem yeniden ba?lat?ld???nda etkilenmez.

Ancak, ger?ekten kal?c? bir ?ekilde y?klenmesi gereken yaz?l?mlar veya veriler sistem y?neticisi taraf?ndan ?ifre ile girilip kal?c? hale getirilebilir.

SystemUp kart? ile kullan?c?lar, bilgisayarlar? bozamazlar, istenmeyen yaz?l?mlar? kuramazlar, kurulu yaz?l?mlar? kald?ramazlar, veya ayarlar?n? kal?c? bir ?ekilde de?i?tiremezler, bilgisayara sistem y?neticisi d???nda, kas?tl? format bile at?lsa, bunun ?tesinde FDISK bile yap?lsa sistem yeniden a??ld???nda eski haliyle a??lacakt?r.

Bu donan?m sayesinde sisteminiz s?rekli ilk g?nk? gibi taze ve h?zl? ?al???r, dolay?s?yla zamanla Windows i?letim sisteminin ?i?mesiyle daha fazla hissedilen yava?lama ve buna dair ilave RAM haf?za kartlar? yat?r?m? g?ndeme gelmez. Her zaman muhtemel sistem g??melerinden kaynaklanacak, veri ve zaman kay?plar?ndan kullan?c?lar? korur ve sistem s?rekli stabil halde ?al???r.

S?r?c? baz?nda se?im yapan kullan?c?lar isterlerse i?letim sistemini ve t?m programlar?n? “C” s?r?c?s?ne kurarak ve buray? koruma alt?na al?p, e-posta, ofis dosyalar? gibi t?m de?i?ken dosyalar? korumas?z b?rakt??? “D” ye kaydedebilirler, veya bir a? ortam?nda t?m s?r?c?ler koruma alt?na al?n?p, kullan?c?lar?n de?i?en dosyalar? server’da kendilerine a??lan alanda tutulabilir.

SystemUp ?zellikle ?irketler, e?itim kurumlar?, ev kullan?c?lar?, resmi daireler, internet cafeler, ve PC kullanan her ki?i ve kurum i?in son derece faydal?, PC stabilitesi i?in m?kemmel bir ??z?md?r.

Kaynak:
http://www.3nokta.com.tr/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NOD32 Antivirus System 2.70.16 + Patch + UpdateViewer scarface 2 590 04-02-2022, Saat: 01:20 AM
Son Yorum: wildfang
  MS-DOS (MicroSoft-Disk Operating System) Son Noktam 0 648 05-07-2008, Saat: 01:51 AM
Son Yorum: Son Noktam
  [ReSiMLi] (VeRi KuRTaRMa) EasyRecovery Pro 6.04 soyle 0 464 10-30-2006, Saat: 10:41 PM
Son Yorum: soyle
  T?m Ekran Kart? Driverlar?,Overclock Ara?lar?,Programlar ve dahas?... 0 266 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 04:36 AM