:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Umutsuzlu?un Liman?nda Bir Gemi....
ROSE
Sessiz bir gecenin k?r karanl???nda ilerlemek ne zordur, ne ?rperti verir insana. Anlams?zl???n bo?lu?unda kalakalmak ?yledir. Anlayamamak ?yledir iste. Anlatamamak daha da ba?kad?r., daha ac?d?r, daha ?ok ?zer insani. ??te sen b?ylesin. Anlatam?yorsun dertlerini. En ?ok da neye yan?yorum biliyor musun? Ne istedi?ini bilemiyorsun. Simdi uyuyorsun, evet a?lad???m? g?rm?yorsun. G?rsen ?z?l?rs?n biliyorum. Y?re?in a?lar senin de, g?zlerin de?il. Umutsuzlu?un liman?nda bir gemi var. Duruyor umuda yolculuk i?in yolcu bekliyor ama nafile, sen yoksun. Bir konu?san neler s?yleyeceksin kim bilir? Bana baba diyeceksin. Sana sar?laca??m s?ms?k?. Acili y?llar?n ard?nda ila? gibi gelecek bu bize. K?t? g?nleri unutup gidece?iz o gemiye. Bir an bir sevin? ya?ad? g?nl?m, bir umut do?du y?re?ime. Ama sonra, sen oradas?n iste ?ylece uyuyorsun kanepenin ?zerinde. Hepsi bir r?ya, hepsi bir anl?k umut iste. Simdi uyuyorsun orada ?yle. Yaln?z anlamad???m bir ?ey var. Sen farkl?s?n, hayat dolu g?zlerin ac?lara yenilmemek i?in umut ediyor. Umutsuzlu?un a?t??? yaray? sen iyi bilirsin. Sen g?nahlardan ar?nm?? tertemiz bir meleksin. Her ?eyden ?nemlisi sen, sen benim o?lumsun. Ve simdi uyuyorsun, uyumana bak sen k?????m, uyumana bak. Sen beni anl?yorsun ve beni benden iyi biliyorsun ama ya ben, ya ben seni ne kadar tan?yorum. Sen benim o?lumsun sadece... Resimler yap?yorsun kendince, fenada olmuyor hani. Maviyi seviyorsun, en ?ok da maviyi ?zg?rl?k olarak biliyorsun. Bak?yorum resimlerine derince bir ?eyler g?r?yorum sonra i?inde. Bir aile; sen, ben ve annen. Sen askere gidiyorsun g?zelce davullar, zurnalar g?r?yorum resimde, sen el ?st?nde. Anl?yorum seni. Seni duyuyorum bebe?im. Seni seviyorum. Sen de s?yl?yorsun beni sevdi?ini resimde. Sen konu?uyorsun bebe?im, seni anl?yorum. Sonra soruyorum, sen bana kendini anlat diyorum. Bir resim yap?yorsun hemen. ?i?eklerin aras?nda sen, yine mavi, yine ?zg?rl???n i?inde duran, kocaman ???l ???l g?zleriyle bakan bir adam. Evet sen adams?n simdi. Simdi uyuyorsun. Uyumana bak sen k?????m...
Ara
€BeRimSin
Tşk'ler...Yüreğine SağLık...Wink
ROSE
TE?EKK?R EDER?M EZBER?MS?N .........
Ara
*TATLI BELA*
tşklr tatlım.....
Firari Fırtına
Güzel miş ....
ROSE
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t?klr tatl?m.....
BEN TE?EKK?R EDER?M CANIM..
Ara
ROSE
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zel mi? ....
TE?EKK?RLER FIRTINA ...
Ara
eRCi
bu nas?l bir yaz?d?r b?yle
arkada??m ellerine sa?l?k seni anlamayan insanlar
yerin dipine soksun kafalar?n?
parmaklar?n? sokup g?zlerini d??ar? ??kars?nlar
a?k?n? g?rmeyenler te?ekk?rler rose....
ROSE
BEN TE?EKK?R EDER?M ERC? ..BELK? B? G?N A?ILIR O G?ZLER ,ANLARLAR BEN? DE O ZAMAN...SA?LIK OLSUN NAPALIM..
Ara
eRCi
?n?allah diyelim......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Liman Buldum Orda Son Bulacağım Beyaz 8 619 10-22-2015, Saat: 12:06 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Bu gemi nereye gidiyor usta? MaSaL 0 458 10-27-2010, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: MaSaL
  Yitik Liman Kayip Gemi Qetesh 2 800 05-19-2008, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: _BarBie_
  Yelkensiz gemi...... Yorgun Yürek 2 468 12-24-2007, Saat: 09:14 PM