:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?zlerin Cennetimin Tek I??g?yd?
Stinq
sevdi?im, son kez y?re?imi parmak u?lar?ma b?rak?p seni ve kendimi yaz?yorum. G?zlerin, Cennetimin ?????yd?.Y?re?in, y?re?imin dile gelen sat?rlar?yd?. Ama sen beni " duygular?n? s?m?ren adam " olarak bil ne olur. Sana yazd?klar?m?, dilsiz adam?n " ?air " olma yolunda daha y?kseklere ??kmak i?in bir merdiven olarak g?r. Lakin ben seni " sen " diye sevdim. Sevgimi adad???m kalbini bir oyuncak kadar de?ersiz bil. Lakin ben seni " g?zlerine Cenneti saklad???m " , y?re?ine " y?re?imle dokundu?um nefesim" olarak bilece?im..

Seyret sevdi?im beni ; dizlerinde k?r?yorum seni " sana " yazan kalemimi . Hayat?m?n hi?bir karesinde sevgiye dair bir tek kelimem olmami?ti. Hi?bir zaman da olmayacak. Hep d?rt duvar yaln?zl??? olacak y?re?imin sahillerinde. Yusuf' un d??t??? k?r kuyular?ndan kova kova hasretini ?ekece?im kanl? ellerimle..Bak son kez yaz?yorum sana ve hayata dair. Suskunlu?un so?uk kur?unlar?n? ?p?p sensizli?in i?inde kaybolaca??m birazdan. Dilimdeki kelimeleri son kez ?ld?r?p y?re?ime suskunlu?u ?rece?im. Karanl???n i?inde g?zlerinin ayd?nl???na serilen y?ld?zlar? bekleyece?im ?l?m?n so?uk gecelerinde..

Art?k dudaklar?ma s?rd???m ac?yla sesinin ve y?re?inin sessizli?inde karanl?klara kula? at?yorum.Ta? dibeklerde d?v?yorum i?imdeki ezikli?in kanl? dudaklar?n?..Y?re?ime ekti?im umut tohumlar?n? ellerimle kanata kanata s?k?yorum. Biliyorum hi?bir zaman gelmeyeceksin. Ben seni bir g?n bana gelmen i?in sevmedim. Seni, uzaklar? yak?nla?t?ran r?zgarlar?n avu?lar?ndaki s?cak g?l???n? sevdim. Dilinde bir kelime olmak i?in u?ra?t?m durdum. Bilmiyorum ad?m? bir yerlerde g?rd???nde y?re?inde neler hissediyorsun bilmiyorum lakin sen bende hep s?ylemedi?im kelimem olarak kalacaks?n. Sana hi?bir zaman s?ylemedi?im " Kad?n?ms?n " kelimesini ezip duraca??m sensizli?in kanayan saatlerinde. Oysa gecenin suskunlu?unu y?re?imle bozup bu kelimeyle uyand?rmak isterdim uyuyan kirpiklerini. Bir kelebek gibi sessizce gelip yan?na sa?lar?n aras?ndan kula??na " kad?n?m " diye usulca f?s?ldamak. Ben seni her gece bu hayalle araca??m y?re?imin sen kokan k??elerinde..

G?l???n? " g?ne?im ", g?zya?lar?n? " ya?murum " bildi?im y?re?ine y?re?imle bir kez bile ?pememek..Ne ac?, ne ?zd?rap.. Bir kez bile ellerinin s?cakl???nda sevgi kokan na?melerini sana s?ylememek. Bir kez bile dizlerinin yumu?akl???na sar?l?p bir k?t?k misali a?layamamak.Ne ac?, ne ?zd?rap..?imdi ac?lar?n? y?kleniyorum giderken. Bu sat?rlar? okurken " gitmek kelimesini s?yleyen sendin " diye s?ylendi?ini duyar gibiyim. Gidiyorum lakin senden ?teye, y?re?inden ?teye gitmiyorum. Sadece ?l?ms?z sevdanda susuyorum art?k. Bast???m her ad?mda senin izlerin oldu?unu d???n?p seni aramak t?rk?lerin kan kokan sat?rlar?nda.

Yoklu?unu ?zerime giyinip y?re?imin duvarlar?na hayalden resimlerini koyuyorum ?imdi. G?l???n s?cakl???n? seriyorum odam?n so?uk duvarlar?na. Ve sana yazd???m ?iirlerini yata??m?n ba? ucuna koyup her gece yatmadan ?nce her sat?r?nda seni solumak i?in.Gecenin dizlerine e?ilip g?zya?lar?mla senin mutlu olman i?in dualara sar?lmak . Bir nefes kadar uzaktaki sana yapabilece?im tek ?eyim; dualara sar?l?p sevdiklerinle mutlu olman? dilemek..Senin mutlu oldu?un s?rece ben ya?ayaca??m g?l?m.. Sen g?l?msedik?e ben nefes alaca??m.. Oysa bak?p bak?p sabahlara kadar a?layabilece?im ne resmin ne de g?l???n var ba? ucumda..Lakin hi?bir zaman pes etmedim. Yoklu?un katrans? gecelerinde karanl?k odam?n i?inde arad???n zamanlardan kalma ?a?r?lar?n?n ge?mi? tarihlerinin yetinmeyi bildim. Yollad???n mesajlar? tekrar tekrar okumak ve senin ellerinden y?re?ime yollanm?? kelimelerin aras?nda seni solumak. Ad?n? yazan her kelimeyi g?zya?lar?mla y?kay?p bir kez bile ger?ek hayatta g?remedi?im g?zlerini hayal etmek. ??te bir yudum sevgin..??te ben...

Seni y?k?k bir y?regin en sa?lam par?alar?yla sevdim. Ge?mi?in kanl? izlerini senin y?re?inle silmek i?in de?il; ben senin g?len y?z?n?, s?cak g?l???n? sevdim. Duygular?m hep yar?md? lakin senin y?re?inle tamamladim i?imdeki yar?ml???m?. Senin g?n?l g?zelli?iyle ?rtt?m ?irkin suretimi..Hi?bir zaman kavu?mayacak olsak da seni sevdim ben..Ellerini bir kez olsun tutmayacak olsam da avu? i?lerindeki ter olmayi ye?ledim hep. Susuz dudaklar?m? d??lerimde ezip bir yudum sevgini kana kana i?tim. Dudaklar?ndan s?z?len sigara duman?n aras?nda ben g?ky?z?n?n en g?zel bulutlar? seyrettim. G?l??lerinde hep " sevgi Cennetinin " g?ky?z?ne kanatlanan kelebeklerini g?rd?m, g?zya?lar?nda ise kendimi ve ezikli?imi g?rd?m. Yetimli?imi senin y?re?inde unuttum..Lakin art?k susuyorum. Kelimeleri y?re?imde ezip son kez susuyorum. Dilime senli an?lar?m? y?re?ime g?m?p varl???n?n huzuruna gidiyorum.. Bu a?k?n sevaplar?n? sana b?rak?p g?nahlar?n? s?rt?ma giydirip seni " sensiz " ya?amaya gidiyorum.

Zaman? durdum g?zlerinde.Takvimleri ise senin geldi?in g?ne d?nd?r?p k?r?yorum kalemimi. Ayak u?lar?na da??lan par?alar?n? toplama ne olur. K?r?lan her par?ada can?mdan bir par?a olacak. Ne olur dokunma, kanamas?n ellerin, incinmesin y?re?in. Bir umuttu g?zlerin ?imdi kan olup ak?yorum g?zbebeklerinden topra?a..Gidiyorum seni " sensiz " sevmenin de oldu?u k?r u?urumlara. Karanl???n i?inde bir g?zlerin ???yla ya?amaya gidiyorum. Senin duygular?nda doydu?umu, ba?ka tenlerin ?ehvet y?kl? g?nahlar?nda sahte a?klar? soldu?umu d???n. Oysa ben seni bir yudum sevginde ya?amaya devam edece?im. Senden ?te, y?re?inden ?te hi?bir yere gitmiyorum asl?nda. Lakin senli kelimeleri yazan y?re?imi k?r?p suskunlu?umda seni solumaya gidiyorum. ?imdi dillerim l?l ve ?m?r boyu susuyorum.
Ara
speedy_girl
TŞKLER ARKADAŞIM DOLU PAYLAŞIMIN İÇİN.......... KALEMİNE SAĞLIK ..... GÜZEL YÜREĞİNE BENDEN SLMLAR OLSUN.........Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  son s?zlerin bunlar m? olcakt??? crazy_carsma 6 582 04-10-2022, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: wildfang
  son s?zlerin bunlar m? olcakt??? crazy_carsma 2 458 04-10-2022, Saat: 09:09 PM
  son s?zlerin bunlar m? olcakt??? crazy_carsma 2 489 04-10-2022, Saat: 08:51 PM
  G?zlerin Stinq 1 415 04-07-2022, Saat: 12:12 AM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 407 04-06-2022, Saat: 07:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:17 AM