:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
._._Böyle Mutluyum._._
ciciKIS
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bası insanları çıkarabilsem tam anlamıyla hayatımdann..
en mutlu insan olcam bajım..
yine de saolsun..
o da hep mutlu olsun inş...
canım benim inşallah çok mutlu olucaksın allahın izniyle tatlım düşünmemeye çalış eziyet ediosun kendine... sevenlerinide yani bizleri de üzüosun...SadSadSad
Ara
>As!_M€L€q<
çoooooook Güselmiş Kiss Saol Bajum...
MasaL_perisi
Üzüldüm ama sana kötü birşey olmadığı için sevindim....Smile
Yinede eğer yeni olduysa ve kendine iyi hisetmiyorsan doktora gitmene tavsiye ederim bitanem. Ya da en azında uykuya dalma bir süreliğine dayanabildiğin kadar dayan...Eğer bügün olduysa tabi kaza...Sad Bügün değilse o zaman bol bol uyabilirsinSmile
Ara
ciciKIS
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çoooooook Güselmiş Kiss Saol Bajum...
ben tşşkr ederim canım sende saol...
Ara
ciciKIS
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Üzüldüm ama sana kötü birşey olmadığı için sevindim....Smile
Yinede eğer yeni olduysa ve kendine iyi hisetmiyorsan doktora gitmene tavsiye ederim bitanem. Ya da en azında uykuya dalma bir süreliğine dayanabildiğin kadar dayan...Eğer bügün olduysa tabi kaza...Sad Bügün değilse o zaman bol bol uyabilirsinSmile
valla meleim sabaha kadar uyuyamıom zaten oyüzden sorun deil saol canımıniçi...bende seni çok sefdiim için mutluyumSmileSmilebakSmileSmile
Ara
MasaL_perisi
Anlaştıkkk....SmileSmileSmileUyumak yok....başın dönerse ve miden bulanırsa hemen doktora başvur anlaştık mı cicikızım...SmileSöz ver bakim
Ara
ManyaX_GirL
inş o da olcak cnmcm yaaa..
ya elimden bi kasa çıkacak..
ya da birilerine bşi olack..
ma bşiler oljak yane..
yoksa ben olmayacaım..
(rahat yane yannış anlaşılmasın Tongue)
olamas yane başka türlü bajım..
bşilerin olması lasım..
mesela dün konuştuklarımıs Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(kötü müyüm ne?????)
heheheheheehehehe....

saol bitanem..
siz de benm canımsınıss dime kıss pericikimm Smile
Ara
ciciKIS
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anlaştıkkk....SmileSmileSmileUyumak yok....başın dönerse ve miden bulanırsa hemen doktora başvur anlaştık mı cicikızım...SmileSöz ver bakim
söz MELEK'im temamConfusedmiley17: Confusedmiley17: büük sös verdimConfusedmiley36: hihi
Ara
ciciKIS
[quote=ManyaX_GirL]inş o da olcak cnmcm yaaa..
ya elimden bi kasa çıkacak..
ya da birilerine bşi olack..
ma bşiler oljak yane..
yoksa ben olmayacaım..
(rahat yane yannış anlaşılmasın Tongue)
olamas yane başka türlü bajım..
bşilerin olması lasım..
mesela dün konuştuklarımıs Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(kötü müyüm ne?????)
heheheheheehehehe....

oişşş mannaksın kısım sen korkulur korkun bu kısdan temammı hıh kardeşim benim sen herşein en doğrusnu bilirsin ve yaparsın...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler kızlarım o zaman...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutluyum!!! ciciKIS 6 541 04-10-2022, Saat: 01:59 AM
Son Yorum: wildfang
  MuTLuyum... Ama R€sminL€.... €BeRimSin 3 419 04-07-2022, Saat: 02:25 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi