:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Hi? sevmedim kimseyi senin kadar
eRCi
Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hi? d???nd?n?z m? ve neleri y?kabiliyor tek ba??na ? Bir eli tutmak bir insan? hayata ba?lamakla e? de?erde olabiliyorsa e?er bunun ad? a?kt?r. B?yle bir eli tutmak hayat? bulmakt?r belki de....

Hi? sevmedim seni sevdi?im kadar dersin birine ve sonra onun arkas?na d?n?p gitmesini izlemek ne zordur. Bir eliyle hayata ba?lamak bir eliyle o verdi?i hayat? geri almak gibi...

Bazen mecburu ayr?l?klar mecburi ac?lar yarat?r. Bile bile kap?y? aral?k b?rak?rs?n ve t?m yaln?zl???n ve h?zn?n i?eri dolmas?na izin verirsin. Buna ra?men akl?n?n bir k??esinde sonsuzluk vard?r. Bitmedik , bitemez , bitmeyecek... Bir ?mr? bir a?ka adamakt?r bu belki ve elbette y?rek ister ayr?ysan. D?n?? yollar? ge?ilemeyecek kadar darsa bile bir umut koyup sol yan?na beklersin hayat?n?n ?????n?n o derin karanl?ktan gelmesini.

Zaman ge?tik?e g?remez olursun hi?bir ?eyi g?zlerinin bu?usundan ve kalbinin karanl???ndan... Beklemek zordur e?er beklenen kalbinden ?ok uzakta ise...

"?ok yaln?z?m, seninle bir yar?m...
E?er elindeyse ne olur ?al kap?m?,
E?er y?re?indeysem ne olur sil g?z ya??m?.."

Bir hayat? kaybetmek bir elin s?cakl???n? kaybetmekle e? de?erse i?te bu a?kt?r. B?yle bir eli kaybetmek ?lmeden ?lmektir. Ruhunu o s?cakl??a terk edersin o el senden uzakla??rken.

Ruhsuz bir beden ?lmekten beterdir...

Ne kadar umut edersen et korkular rahat b?rakmaz akl?n? ve umudunu k?reltir sonsuz tela?lar?n o bekleyi?te. ?syan?n y?kselir bast?ramazs?n ?ekti?in yaln?zl???n en ac?mas?z yan? can?n? yakmaya ba?lay?nca.

Tanr?ya yalvar?rs?n son bir ?ans diye ger?ekle?meyece?ini bildi?in halde.

Umudun ve benli?in avu?lar?n?n aras?ndan ak?p gider. Ruhsuz, umutsuz ve benliksiz kal?rs?n bir ba??na. Zaman ac?mas?zla??r a?lad?k?a.

"Gel... Korkuyorum... Nefes alam?yorum. E?er hala dudaklar?nda ismim varsa gel... S?cakl???n olmadan tutunam?yorum..."

Hatan?n ?st?ne hata ekleyerek ya??yoruz. Bile bile ka??rd?k belki de o treni. Beklemek i?in ?ok ge? , vazge?mek i?inse ?ok erken.

Bir ?mre bedelse bile ge? kal?nm?? bir mutluluktan vazge?miyorum. Verilen s?zler unutulmamal?, ben unutmad?m...

"E?er elindeyse ne olur ?al kap?m?,
E?er y?re?indeysem ne olur sil g?zya??m?..."

HeR?eY ???n ?Z?R
DiLeRiM.......
eRCi
sensiz ge?en gecelerimi ya?ad?m saymad?m hi?,
sensiz saniyelerimi zaman yerine koymad?m...
ben sen yokken kendimi adam yerine koymad?m!!!
ManyaX_GirL
waayy..
demek adam yerine koymadınn!!!!
büyük laf ercii..
paylaşım için tşkkrlrr bu arada..
yüreine sağlıkk...
Ara
eRCi
ManyaX_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waayy..
demek adam yerine koymad?nn!!!!
b?y?k laf ercii..
payla??m i?in t?kkrlrr bu arada..
y?reine sa?l?kk...

Te?ekk?rler ManyaX_GirL evet adam yerine koymad?m daha neler var neler kendimi koyamad??m amam hepsinin s?ras? var neyse te?ekk?rler cevap i?in okuyan g?zlerine sa?l?k........
CReATuRE
yüreğine sağlık kardeş ....
eRCi
Te?ekk?rler arkada??m saol ..........

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 379 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 845 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 858 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,612 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 413 04-13-2022, Saat: 01:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:11 AM