:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacey ve bi arkadaş...
Lacey
saoL varoLBig Grin
derdo
Allah Özene Bezene YaratmiŞ Derler Ya Aynen Öle Çok GÜselsİn Allah Nazarlardan Saklasinnn....
Lacey
ayy çok naziksiniz saoLun ya o sizin güseLLiğiniz (ya da yakışıkLıLığınız Smile ) Big GrinBig Grin
Dr.Love
Lacey inan karakter ismi ne bende bilmiorum L?on gibi bi?i olur yada aquatis weya veritas bilemicem Smile benden g?rd? oda geldi foruma SmileD?n zorla konsere g?t?rd? beni hala ba??m a?r?yo
Ara
Rüya Güzeli
?ok g?selde sankim gitar?da yanl?? tutuyosun
Ara
bskntin_asi_kızı
guz satan?stelee bens?on b?razSmile
Ara
L?oN
lacey dr.love un kuzeni benim.6 senedir bateristim.tutu?undan anlar?m yeni olup olmad???n? ellerin ?ok a??k ve kaba duruyor ama aral?ks?z 1 sene gitar ?ald?ktan sonra sende anlayacaks?n.gitar? tutu?un yanl??.gitara ne sar?l nede burak gev?ek burak ama patron sen ol.bu arada avril evlenmeseydi benimle ewlenirdiBig Grin
Ara
L?oN
lacey dr.love un kuzeni benim.6 senedir bateristim.tutu?undan anlar?m yeni olup olmad???n? ellerin ?ok a??k ve kaba duruyor ama aral?ks?z 1 sene gitar ?ald?ktan sonra sende anlayacaks?n.gitar? tutu?un yanl??.gitara ne sar?l nede burak gev?ek burak ama patron sen ol.bu arada avril evlenmeseydi benimle ewlenirdiBig Grin
Ara
Dr.Love
Tamam olum da niye art arta yazdın 1 kez yazınca olmuyormu Smile ne gerek var göz kirliliği yapmaya
Ara
L?oN
şunu söleyebilirim lacey sana...bu işe heves olarak başlıyorsan hiç başlama...çünkü öle bi duruma gelirki insan baen nefret edersin gitarını eline alamazsın...bi bakarsın gitar senin yerine konuşur.şimdi herkez deli diyecek ama ben baterimle konuşuyorum ve bundan gocunmuyorum...çünkü o benmi, duyuyor.her konserden önce ona şunu söylerim...'kızım sakın beni rezil etme...'
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 05:23 AM