:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lacey ve bi arkadaş...
ѕqρα кJмя
pabucumun satanisti :yikildim:
Ara
Lacey
teşekkürLeeer Big Grin o sizin güzeLLiğiniiz Big Grin
d€n!z kısı
çok tatlı çıkmışın canımSmile
aKMeL
yetenekli de?il asl?nda sen kendin i?in bi?eyler yapm??s?n yoksa ses haricinde herkese ak?l da?o?t?lm??t?r herkes onu kullan?rsa her?ey yapabilir senin gibi bu kadar yetene?inin olmas?na sevindim ?okta g?zel ??km??s?n ama biraz avrile benzemi?sin sanki Big Grin
Lacey
saoLun varoLun Big Grin ben avRiL'den nefffret ederim bu arada .. ıyyykk her şeyi uyuz o kızın.sesi çocuk gibi,tarzı, converse özentiLiği,bu yaşta evLenmesi (burası beni iLgiLendirmese de..) ...amaann kime benzetirseniz bnzetin ama avRiL'e deiiL Big Grin
Dr.Love
Laceyy kuzenin dediğine göre gitar çalmayı bilmiomuşsun bana bi ara recordun warsa Adresim war yollayıver şunu mort edeyim
Ara
aKMeL
Lacey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saoLun varoLun Big Grin ben avRiL'den nefffret ederim bu arada .. ?yyykk her ?eyi uyuz o k?z?n.sesi ?ocuk gibi,tarz?, converse ?zentiLi?i,bu ya?ta evLenmesi (buras? beni iLgiLendirmese de..) ...amaann kime benzetirseniz bnzetin ama avRiL'e deiiL Big Grin
ya biz benzetmiyos sen benziyosun ama ne g?<el k?z ya niye be?enmiyorsun Big Grin
çσкσ`ρяιη¢єѕ
!k!nc!! r€smin q?s€Lmi$ aLLah sqi?in€ ?aI$LasIn jnmmm:p
Ara
Lacey
saoL zeynep Big Grin seni de Big Grin

dr.Love eet yeni başLadım yani henüz çaLamıyorum.umarım çk yakında çaLabiLirim Big Grin
senin kuzen kim bu arada??
aSiK_CoCuq
?u Ne q?zeLLiK ?e arKad?$?m AcIkcas? ETkiLendim..aLLah C.C vermi$ sana.[ K?ymeTini biL
]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:21 AM