:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dedecim :(
ZeNiTH
12 ay gece _ 12 ay g?nd?z _ 12 ay h?z?n gelmi? ge?mi? ard?ndan...Daha az s?zlasa da y?re?im,sevgin i?imde sapasa?lam...

?lk 3-4 ay giremedim odana.A??ksa e?er,kapat?p kap?n? ?yle ge?tim koridordan.Cesaretim yoktu bakmaya...

Kap? aral???na al??t?m ?nce,i?eri giremesem de.Yava??a g?zlerimi ?evirdim yata??na...bo?tu
??im nas?l ac?d? o an...bi' bilsen

1-2 ay daha ge?ti ayn? ac?yla..?yice toparlad?m big?n cesaretimi,girdim odana.Ad?mlar?m geri geri gidiyordu sanki.
Yata??n?n ucuna ili?mek ?yle zaman?m? ald? ki...

Oturdum yan?na diz ??km???m gibi,ellerimi gezdirdim yast???nda.Hatta koklad?m belki kokun sinmi?tir diye...

(O an beni g?rmeni ?yle ?ok istedim ki...Sana dokunamasam da,g?rmen bile yeterdi...)

Bug?n tam 12 ay ge?ti bizi b?rakt???n gecenin ?st?nden...
Art?k Bedia Akart?rk ??k?nca televizyonda,kanal? de?i?tirmiyorum.Sen yan?mdaym??s?n gibi dinliyorum onu.
Belki de yan?mdas?n Sad
Tespihini hi? ay?rm?yorum yan?mdan,e?er unutursam eksik hissediyorum kndimi...ve y?llar ?nce ?ekildi?imiz o s?cac?k resmimizdeki enfes g?l?msemen,c?zdan?m? her a????mda kar??l?yor beni.

Ama ne zaman dedesiyle gezen bi ?ocuk g?rsem k?skan?yorum,engel olam?yorum y?re?imin burkulmas?na...sen sak?n ?z?lme olur mu?

Can?ms?n,Kan?ms?n,Dedemsin...

B?rak?p gitmeseydin demiyorum...diyemiyorum.Do?a kanununun bazen ac?mas?z oldu?unu biliyorum.

Dedecim seni ?ok ?zl?yorum...sad.gif
€BeRimSin
GözLerim SeL Oldu DuyguLarım Feryat

1 Ay Kadar Dedemi Kaybettim..AkLıma Beyaz SakaLLı O Bi Tanecik Canım Geldi..Sad

Çok İçten Bi Şiir Yüreğine SağlıK...
happy yeliz
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?zLerim SeL Oldu DuyguLar?m Feryat

1 Ay Kadar Dedemi Kaybettim..AkL?ma Beyaz SakaLL? O Bi Tanecik Can?m Geldi..Sad

?ok ??ten Bi ?iir Y?re?ine Sa?l?K...
ba??n?z saolsun ?z?ld?m SadSadSad
bu arada ?ok ho? te?ekk?rler
Ara