:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: sizce test ?eklinde ve 3 saat olan s?navlar kald?r?l?mal? m???
evet
80.00%
8 80.00%
hay?r
20.00%
2 20.00%
Katılımcı sayısı: 10 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mrb
cevahir55
slm millet bi ara ?lkemizde s?navlar mesela OKS-OSS-KPSS bunlar nas?l etkiliyo biz ??rencileri konu?al?m m?
Ara
tatlı_cadı
dur bi be bu ne acele hemen OKS_OSS_KPSS..Big Grin
hoşgelmişsin..
Ara
MorciveT
Hoşgeldin arkadaşım...

Şahsen benim fikrime göre hersey basından sonuna kadar sacmalık...Sacmalıklarda insanları olumsuz yonde etkiler, insanlar olumsuz yonde etkilendiklerinde cevrelerine de ister istemez olumsuz davranışlar sergiler...Cevrede toplumu etkileyecegi için Smile

VAH VAHHHHH bise diorum Smile= iyi der miyim Smile
Ara
Firari Fırtına
Bu sınavlardan gelecek paraya bakıyorlar , olay bu ...Dahası zaten belli . Seni düşünen yok . Ok ...
CariSmaBoY
hoşgeldin..

ama bence bu tür sınavlar kaldırılmamalı
çünkü o zaman birçok bilgisiz branş edinirler.. bu da bi uçurum tabi
toxique_lierre&b.b.k
nette biara calkalanan birap vardi,dinlemedin mi kiSmilebiraz kufurlu olsada o-se-ye-me-g...-ye!ogrenciler sloganlastirdi neden mi?girmesi kazanmasi kazaninca yerlesmesi yerlesip bitirince tayin icin beklemesi beklentisinin sonunda ....beklentilerinin onu hirpalamasi!sana noldu ki merak ettim,yoksa giriste ayagin mi takildiSadturkiyede yasiyorsan,ya yasiycan ya yasiycan ki alternatifsiz...siyaset yapip,elini cebinden cikartipta insanlari koyun gb guttugunu sanan budalalarin yerine gecebilesin!elestirinin arkasindan hersey degismeli deyip girismiyorsak...masum oldugumuzuda savunmak alakasizSad
Ara
Firari Fırtına
Gönül İnsanları ..

Konu başka bir yere taşınsın ve orda devam edelim bu konuya , burası yeri değil . Dimi ama ..

Sevg ...
toxique_lierre&b.b.k
ManyaX_BoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?geldin..

ama bence bu t?r s?navlar kald?r?lmamal?
??nk? o zaman bir?ok bilgisiz bran? edinirler.. bu da bi u?urum tabi
bazi branslar ne kadar okusanda insana islemez iste sahip etmez!aile ve sosyal surumun kuklalari gb yuksek mevki kurbani olmak mi yoksa mutlu oldugun iste sefilleri oynamak mi desen?ben sadece yuregim derim!
senin dedigin binoktaya da parmak basalim tabi ki...diplomali bransli essek cokWinkinsan sifatina uymayip yuzundeki maske ve duygu ozurleriyle islerine gelince hurmet islerine gelmeyince asagilayan bu insanlari ne yapmali!!aslinda asil sinavi yureklere uygulamali ki,dunyaya baris,hosgoru,insanlik ve cirkinliklerin yerini guzellik alsinWink
bilgiyi kotuye kullananlar var ya iste onlari allaha havale adiyorum..gucum yeteni tirnaklarim gecenide ben halledermisimSmile
Ara
Tam1_MaynaK
öncelkle hoşgeldin arkaaşım Wink sınaw konusu ise bnce kaldırlmalı çnkü mesela öss yada oks ye grdm sınaw heyecanım war ama shoq başarlı bi öğrenciim nolck ? Bitti hayatım iğrenç bi lisede yada üniwersiteye giremden yada her yıl girmee çlşrk didinp durcm dima ? Eitimi direk bu sınawlra bağlamalrı yannış bnce derim men Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 12:55 PM