:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ewt arkada?lar bunu felsefe hocam?z bize sormu?tu ?imdi bide siz yan?tlay?n:)
elimi s?rmezdim
0%
0 0%
polise teslim ederdim
0%
0 0%
cebe atard?m
0%
0 0%
allah?nn bi l?tfu der ARkama bakmazd?m
0%
0 0%
bi fakire verirdim
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ewt arkada?lar bunu felsefe hocam?z bize sormu?tu ?imdi bide siz yan?tlay?n:)
*melis*
bende polise teslim ederdimm
Ara
..TuuCe..
eveett 1 numaraLı tugce geLdi Big Grin

bnde hiç düşünmeden poLise werrdim..inanın kimLik bakmak için biLe içini acmaya cesaret edemem..!
Ara
serseri kiz
ya bakarm?s?n?z ben yeniyim bana yard?mc? olurmusunuz? sorunuzada cevap vereyim ben b?y?k miktardaysa e?er polise de?ilsede bir fakire verirdim
Ara
ciciKIS
bende eer bulduum yerde dükkan falan varsa direk oraya götürürdüm polise götürmekle uğraşamazdım eer dükkan yoksada orda bırakır yoluma dewam ederdim ama gerçekten çok ihtiacım olsa bile o cüzdanı ordan almazdım çünkü haram paradan hayır gelmez ki bu para o durumda haram oluyo arkadaşlar benim düşüncem budur haklıyım kendime göre paylaşım için saol arkadaşımSmile
Ara
gurbetci
bende hemen polise verirdim yada adresine varmi diye bakar varsa götürürdüm sahibine...en dogru olanida bu zaten.
Ara
ceer_hilas
SELAM ARKADA?LAR SORU ?OK G?ZEL VE ?OK D???ND?REN B? SORU BENCE BEN YA POL?SE VER?RD?M YADA EL?M? B?LE S?RMEZD?M AMA O G?NK? KEYF?ME BAGLI B?RAZDA!!!Smile
Ara
50cent
elimi bile s?rmedim Big Grin
Ara
gamzem_06
elimi bile s?rmezdim ama
soruda "buldunuz" kelimesi ge?iyo yani
elime alm???m demek oluyo bu durumda da
polise teslim ederdim..
Ara
D_style
Aslinda cevap veremem cunku once o cuzdani bulmus olmam lazim ne yapcagimi bilmek icin. simdi diyebilirimki mesela polise gotururum, ama yalan olur cunku bilememki o anki dusuncemi. Fakat illede bir cevap vermem gerekiyorsa elimi bile surmezdim derim. Gercektende bunu yapmak isterdim, cunku polise goturunce sadece basina dert aciyorsun bence. Ya mafia cikarsa ne biliyim basina bisey gelirse polise goturdugun icin ne biliyim ya. Ama tabiki polise goturmek en iyisi, ama ben bunu yapacak kadar iyi bir insan degilim galiba, orda birakirim. Illaki baska birisi alir goturur polise, bu iyiligi yapar.
Ara
Dr.Love
e?er o an ihtiyac?m warsa al?r yerine ak?am gitti?imde geri koyar ?nce sahibini arar bulamazsam polise werirdim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir Kişid€n HoşLanıyorsanız Bunu NasıL BeLLi €d€rSiniz.... €BeRimSin 64 2,775 04-08-2022, Saat: 05:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkada?lar Hang?s? S?z?n Hob?n?z? İLAYDA 14 763 04-05-2022, Saat: 10:57 AM
  Evet Arkada?lar Bakalim Bur?lara!!!!! İLAYDA 23 1,237 04-04-2022, Saat: 10:35 AM
  sigara içiyomusun icmiyomusunuz bunu bi bilelim oylamadan gecmeyin yaa olmuyo ama:( Melek06 20 892 06-03-2007, Saat: 11:12 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:01 AM