:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ewt arkada?lar bunu felsefe hocam?z bize sormu?tu ?imdi bide siz yan?tlay?n:)
elimi s?rmezdim
0%
0 0%
polise teslim ederdim
0%
0 0%
cebe atard?m
0%
0 0%
allah?nn bi l?tfu der ARkama bakmazd?m
0%
0 0%
bi fakire verirdim
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ewt arkada?lar bunu felsefe hocam?z bize sormu?tu ?imdi bide siz yan?tlay?n:)
~N@rcicegi~
Bence basit ama aslinda $imdi "polise verirdim" deriz sonra gercekten bole bi olay ile kar$ila$tigimizda hemen senin yaptigin gibi cebe atariz Smile . Yani ( uff bide anlatabilsem ne demek istedigimi) Anlamadiysan sole ben acmaya cali$irim (en azindan denerim) Yaa geldik $u Avustralya denen yere Turkceyide unutmu$um bee Big Grin Bu kadarini bile zor acikladim valla idare et Smile
Ara
~N@rcicegi~
~N@rcicegi~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence basit ama aslinda $imdi "polise verirdim" deriz sonra gercekten bole bi olay ile kar$ila$tigimizda hemen senin yaptigin gibi cebe atariz Smile . Yani ( uff bide anlatabilsem ne demek istedigimi) Anlamadiysan sole ben acmaya cali$irim (en azindan denerim) Yaa geldik $u Avustralya denen yere Turkceyide unutmu$um bee Big Grin Bu kadarini bile zor acikladim valla idare et Smile

Rezil oldum bee :o Lutfen bu yaziyi okuyanlar okumamazliktan gelsin bu bi Ricadir T$Kler Big Grin
Ara
EYVALLAH
bence Çok GÜzel AÇikladin GerÇekten Herkes Benİm Gİbİ Yapar İnan İhtİyacim Yok Klasİk TÜrk İnsaniyiz Bİzde.sen Avusturalya Ya Mi Gİttİn Ne İŞn War Orda
Ara
~N@rcicegi~
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence ?ok G?zel A?ikladin

T$k ederim.

Evet ben Avustralyadayim. Neden geldigimizi bilmiyom Big Grin. Ailemle burdayim. Benim ve karde$lerimin okumasi icin geldik sanirim. Hatta sanirim deil evet onun icin geldik.

Ben yine cok sacmalamaya ba$ladim. Burda saat ak$am 10'a geliyo uykum var o yuzden cok sacmaliyorum galiba kusura bakma Smile herkescikten ozur diliyom sacmalamalarimdan dolayi.
Ara
EYVALLAH
Kusura Bakma Çikmaliydim Ben ÇaliŞiyorum Patron Geldİ TaniŞtiĞima Memnun Oldum Bye
Ara
..TuuCe..
ee tabiki bnde 1.TUGCEyim Wink
soruya geLince...kesinLkLe poLise tesLim ederdim..!
Ara
CariSmaBoY
Big Grin
bu ne yaa amma tuğçe olmuş Smile
nese ben bi kere 250 lira kaybettim kimse polise falan teslim etmedi Big Grin
bende etmez cebe atardım Smile 250 liranın acısı çıkması lazım dimi Big Grin
fatosh_
ben dogru pol?se tesl?m ederd?m
Ara
toxique_lierre&b.b.k
ben gece gozluyumdur..saniyorum gormezlikten gelirdim..ne me lazim polisle papaz olana kadar isine yarayan biri bulur belki:p
Ara
Tam1_MaynaK
wallh bnde n alır cebe atr n de polise götürürdüm öle bkr geçerdim hatta muhtemel görmezdim biri göstermesse Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir Kişid€n HoşLanıyorsanız Bunu NasıL BeLLi €d€rSiniz.... €BeRimSin 64 2,770 04-08-2022, Saat: 05:20 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkada?lar Hang?s? S?z?n Hob?n?z? İLAYDA 14 758 04-05-2022, Saat: 10:57 AM
  Evet Arkada?lar Bakalim Bur?lara!!!!! İLAYDA 23 1,231 04-04-2022, Saat: 10:35 AM
  sigara içiyomusun icmiyomusunuz bunu bi bilelim oylamadan gecmeyin yaa olmuyo ama:( Melek06 20 890 06-03-2007, Saat: 11:12 AM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 05:55 PM