:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnizlik...
speedy_girl
Yine yaln?zl???mla ba?ba?ay?m

Kendime kald?m yine

Y?re?imin liman?na demirledim kendimi

Hep b?yle olaca??n? bilmiyor muydum?

...

...

Biliyordum...

??te olan oldu

?imdi oturmu? bir masaya benimle i?iyorum

Sende ho?geldin masama

Buyur otur bir ?arapta sana ?smarlayay?m yaln?zl?k...

Ara
happy yeliz
çok hoş teşekkürler yüreğine sağlıkSmileSmileSmileSmile
Ara
speedy_girl
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok ho? te?ekk?rler y?re?ine sa?l?kSmileSmileSmileSmile
BEN T?K ED?YORUM ARKADA?IM ....... SEN?N DE O G?ZEL Y?RE??NE MUTLULUK G?L?M.......Smile
Ara
eRCi
yanl?zl?k bir girdapt?r girersin ??kamazs?n ??kars?n hayata tutunamazs?n... Seversin mutlu olursun sevilmezsin mutsuz olursun... Sevdan? ya?ars?n hayat toz pembedir,bir g?n uyan?rs?n hayat zehir zemberektir... ??te yanl?zl?k bunlar aras?nda gidip gelmektir... Her gidip gelmede kendinden bir?eyler kaybetmektir...
te?ekk?rler y?re?ine sa?l?k......
speedy_girl
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanl?zl?k bir girdapt?r girersin ??kamazs?n ??kars?n hayata tutunamazs?n... Seversin mutlu olursun sevilmezsin mutsuz olursun... Sevdan? ya?ars?n hayat toz pembedir,bir g?n uyan?rs?n hayat zehir zemberektir... ??te yanl?zl?k bunlar aras?nda gidip gelmektir... Her gidip gelmede kendinden bir?eyler kaybetmektir...
te?ekk?rler y?re?ine sa?l?k......
T?KLER ARKADA?IM G?ZEL YORUMLARIN ???N .... EVET B?ZLER DE BU G?RDAPTA SAWRULUP G?TMEKTEY?Z ROTALARIMIZ B?ZLER? NERE S?R?KLERSE ; B?ZDE O Y?NLERE B? NEV? YOL ALIRIZ........ B?R KAOS ORTAMIDIR K? ???NDEN ?IKILMIYOR ARKADA?IM...... Y?RE??N?N G?T?RD??? YERE G?T ......... Smile BU HER?EY? A?IKLAR SANIRIM........Smile
Ara
eRCi
Rica ederim arkada??m sana da te?ekk?rler bu g?zel payla??m?n i?in...
ciciKIS
?imdi oturmu? bir masaya benimle i?iyorum

Sende ho?geldin masama

Buyur otur bir ?arapta sana ?smarlayay?m yaln?zl?k...
TE?EKK?RLER...
Ara
speedy_girl
BEN TŞK EDRİM CİCİM YÜREĞİN DERT GÖRMESİN ........ JNM YALNIZLIK ZOR HEP SEWDİKLERİNLE OL ! .........Smile
Ara
ciciKIS
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BEN TŞK EDRİM CİCİM YÜREĞİN DERT GÖRMESİN ........ JNM YALNIZLIK ZOR HEP SEWDİKLERİNLE OL ! .........Smile
SAOL BİTANEM DİLEKLERİN ÇOK GÜSEL AMİN ARKADAŞIM ALLAH KİMSEYİ SEVDİĞİNDEN AYIRMASIN DİYEYİMBENDE ALLAHA EMANETSİN CANIM BENİM...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalnızlık hayalimsen 4 445 04-13-2022, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: wildfang
  ...Vokaldeki Yalnızlık... ciciKIS 5 299 04-12-2022, Saat: 11:29 PM
  :(:(:(Yalnızlık:(:(:(: ciciKIS 5 456 04-12-2022, Saat: 11:07 PM
  ÖLüm, İnsan, Sevgi, Hayat, Zaman, ŞiiR, YaLnızLık, Gece, Güzel, Sigara.... €BeRimSin 7 661 04-11-2022, Saat: 08:05 AM
  bitmeyen yalnızlık..... EYVALLAH 7 504 04-10-2022, Saat: 09:53 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:50 AM