:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firari Fırtına
SmileSmileSmile ......
Son Noktam
yha ToLqa ?enim ?smim ZateN Nickde Yaz?O
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
aKMeL
arkadaşlar benimde yazılıdı ama kaldırmışsınız ve yazamıyorum şimdi
CariSmaBoY
Mc`qoKHaN kural ihlali olduğu için ismin kaldırılmıştır...
CariSmaBoY
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar benimde yazılıdı ama kaldırmışsınız ve yazamıyorum şimdi

gökhan yazılmasını istediğin ismi buraya yaz biz gerekeni yaparız... Kaldırılmışsa kural ihlali olduğu için kaldırılmıştır...
Rüya Güzeli
bende yasak oldugu için yazdırmadım ksura bakmayın ama isim dışında başka şeyler yazanlarda war o kişiler yazdıklarına qöre bu yasaklık dışı oluyo benje we haksızlık oluyo biz nasıl bu kurala uyuyosak onlarda uysun lütfen
Ara
Leader
Avatar üzeri isim ve Kullanıcı başlığını birbirine karıştırmamak gerekir. Kullanıcı başlığı avatarın üzerinde ve ince yazı ile yazılmış olan bir text'dir. Avatar üzeri isim de avatarın üzerinde bulunan kalın (Bold) yazılmış bir Text'dir.

Kullanıcı başlığını VIP üyeler kontrol panellerinden kendileri belirlemektedir. Ayrıca VIP üyeler talepleri doğrultusunda birde avatar üzeri isim yazdırabilirler.

Bunlar dışında bir kural ihlali olduğunu düşünüyorsanız buradan bize bildirebilirsiniz.

Sevgiler,

*_-_€$?@_-_* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende yasak oldugu için yazdırmadım ksura bakmayın ama isim dışında başka şeyler yazanlarda war o kişiler yazdıklarına qöre bu yasaklık dışı oluyo benje we haksızlık oluyo biz nasıl bu kurala uyuyosak onlarda uysun lütfen
Leader
Ayrıca bu konu kilitlenmiş olup aşağıdaki linkten konuyu takip edebiliriniz.

http://www.duygusuz.com/forum/showthread...14720.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avatarın üzerine isim yazılması Leader 209 9,449 04-05-2022, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Avatarın üzerine resim yazılması kural ihlali YARGIÇ 10 934 04-05-2022, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 05:28 PM