:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akl?na ilk geleni yaz :))
ROSE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ınsanların hayatında bazı seyler kısa surede yer eder belkı gelısı sezsızdır fazla hıssetmessın ama gıderken canını yakar cunku sevmıssındır yanı yuregın dır sensındır

ve ben dun o herseyımı kaybettımyuregımı yanı kısaca kendımı
herkes zamanla bi merdivenden düşer ama tutunacak bi dal hep vardır unutma derim ....senden bi tane daha olmadığını düşün derim ben .....
Ara
EndLess
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herkes zamanla bi merdivenden düşer ama tutunacak bi dal hep vardır unutma derim ....senden bi tane daha olmadığını düşün derim ben .....

sunu unutmakı herkes dustugu merdıvenden sag kurtulsa bıle hep bı yarası vardır o merdıvenden hatıra kalan ve ben o merdıvenden kalbımın ustune dustum
Ara
Melek06
sen cok iisin ve cok tatlısın gülConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen cok iisin ve cok tatlısın gülConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

unutma ıyıler hep kaybeder su anda oldugu gıbı

bazı seylerı zamannında sölemek gerelkır yaa ben onları sölıyemedım her zamankı gıbı gec kaldım ben oraya vardıgımda o coktan gıtmıstı
Ara
Melek06
vazgecmek gerekioSad Sad Sad Sad mecburen olması gereken bu( aklıma bu geldi)
Ara
EndLess
artık herseyden vazgectım kendımden bıle

en ıyıs bu galıba
Ara
ROSE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sunu unutmakı herkes dustugu merdıvenden sag kurtulsa bıle hep bı yarası vardır o merdıvenden hatıra kalan ve ben o merdıvenden kalbımın ustune dustum
kimse inkar edemez ki o yaraları sana ben derdimi anlatsam o zaman sen otur ağla herkes kendi kaderini iyi yada kötü yaşar bi şekilde isyan eder zamanla ama inan hepsi gün gelir yerini öyle güzel şeylere bırakır ki sende şaşırırsın......kalp yarası bu sitede sorarsan en başından beri en derin en ağırlarını yaşayanlardan biriyim ..zordur bilirim ..unutamazsın ama onsuzda yaşamayı öğrenirsin .......
Ara
ROSE
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen cok iisin ve cok tatlısın gülConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
teşekkür ederim hayatım o senin kendi iyiliğin olsun .....

Ara
blue_belial
acaba maıl adresını ıstıyımmı?
ıstemıyımmı?

dıye soruyom kendıme
EndLess

pardon yaa ben bunu kendı ustume alınmıstım yazan arkadastan özür dılerım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GözLerini Kapat ve AkLına İLk GeLeni Yaz.. :D acemhe 204 7,850 08-01-2016, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: Beyaz
  Içinden Geleni Söyle *Asİ-yÜrEk* 144 5,149 06-11-2008, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 11:57 AM