:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akl?na ilk geleni yaz :))
ROSE
Umarım olur kabusa dönüşmemesi dileklerimle.........
Ara
EndLess
son dedı hayat ruya buraya kadarmıs

bıttı bu kadar mıs
Ara
ROSE
kim demiş hayatın bu kadar olduğunu ne kadar uzun sen bile tahmin edemezsin .....
Ara
Melek06
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad aklıma bişi gelmioSad Sad Sad sadece aglamak gelioSad :'( :'( :'( :'( :'(
Ara
EndLess
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kim demiş hayatın bu kadar olduğunu ne kadar uzun sen bile tahmin edemezsin .....

bak hanı bı oyun oynarsın yaa ve kaybetmemek ıcın cok ugrasırsın cunku kaybettgınde bı cok seyı kaybettıgını dusunursun cunku cocuksundur yuregın buyuktur ve herseyı seversın

ıste ben bı oyun oynadım ve kaybettım ve ben o kucuk cocugum herseyımı kaybettım..
Ara
ibra_HE_m
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad aklıma bişi gelmioSad Sad Sad sadece aglamak gelioSad :'( :'( :'( :'( :'(
agla agla zaten aglamayı bilmeyen gözler sevmeyide bilmezz. aglayabildiin için sanslısın
Ara
ROSE
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bak hanı bı oyun oynarsın yaa ve kaybetmemek ıcın cok ugrasırsın cunku kaybettgınde bı cok seyı kaybettıgını dusunursun cunku cocuksundur yuregın buyuktur ve herseyı seversın

ıste ben bı oyun oynadım ve kaybettım ve ben o kucuk cocugum herseyımı kaybettım..
o oyunları hepimiz oynarız ama unuttuğun bişeyde var herşey ne olursa olsun devam etmekte hemde son hızla...herşey yaşanmayı hak ediyor ...
Ara
ibra_HE_m
ROSE dogru diyorsun hayat herşeye rağmen yaşamaya degerr
Ara
EndLess
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o oyunları hepimiz oynarız ama unuttuğun bişeyde var herşey ne olursa olsun devam etmekte hemde son hızla...herşey yaşanmayı hak ediyor ...

ınsanların hayatında bazı seyler kısa surede yer eder belkı gelısı sezsızdır fazla hıssetmessın ama gıderken canını yakar cunku sevmıssındır yanı yuregın dır sensındır

ve ben dun o herseyımı kaybettımyuregımı yanı kısaca kendımı
Ara
Melek06
ROSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o oyunları hepimiz oynarız ama unuttuğun bişeyde var herşey ne olursa olsun devam etmekte hemde son hızla...herşey yaşanmayı hak ediyor ...
KATILIYORUMSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GözLerini Kapat ve AkLına İLk GeLeni Yaz.. :D acemhe 204 7,853 08-01-2016, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: Beyaz
  Içinden Geleni Söyle *Asİ-yÜrEk* 144 5,153 06-11-2008, Saat: 11:11 PM
Son Yorum: Gulguzeliii

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:30 PM