:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruhum Sensiz Huzursuz..
eRCi
Ayrilik ?l?m gibidir kesersin bileklerini, bileklerin kesilmez. Iste o zaman anlarsin: iki kere ?l?nmez!!!

Bu son hatira belki son satirlarim olacak bunu yazan eller topraklarda solacak bir g?n mezarima sari g?ller ekeceksin buda bir sari g?ld? ne ?abuk soldu diyeceksin

Hayatin tek yasanmayacagini sende benim kadar iyi biliyorsun o zaman s?yle bana neden bu ayrilik....

Sevgi denildiginde toz pembe bir hayat oldugunu. Ayrilik denildiginde ise anlatamam sende yasa anlarsin diyorlar...Neden kelimelerle anlatamiyorlar

G?zlerimi kapatdigim an g?z?m?n ?n?nde konusmaya basladigimda ismin agzimda sanki benim g?lgem gibisin peki ya ben senin i?in neyim s?ylermisin

Kalemimin u?unda g?z yasim olarak hayatimdasin sen benim kaderim olarak sonsuza dek yasamimdasin

Yanlizliga g?m?ld?g?n bir aksamda g?nesin ge? dogdugu bir sabahta ?zlediginde ve agladiginda bir sicak ele hasret kaldiginda elini kalbine koy ben hep orda olacagim

O derin bakan g?zlerin birde onlari g?rbilsem ama bosver belkide vazge?emem hani o gamzelerin beni delirten ama onlarida bosver aslinda sensin beni ?ld?ren

Sonsuzlugun sonunda sana ulasmak varsa sonsuzlugun sonuna ulasmak boynumun borcu olsun

Seni gordugum her an neden sende beni seviyormuscasina gozlerimin icine derin derin bakarsin,neden yanindayken dudaklarindan bir ses cikmaz,karli daglara benzersin ,cok mu zor bir insnin seni sevdigini anlamasi ,gerceklere erismesi ,ne yazsam bos sen zaten anlamazsin Anca gozlerimin icine derin derin bakar ve benim umutsuzlugmu karli daglarin erimesini izlersin ne olursa olsun seni hep sevecegim SEN BUNU GORMESENDE...
agirdelikanli
Eywallah paylasımın ıcın...
eRCi
Saol arkada??m te?ekk?rler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 429 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 319 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,051 04-09-2022, Saat: 08:04 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 769 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 792 04-09-2022, Saat: 06:36 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:22 PM