:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''?i?ek ve su'' tek kelime s?per!!!
NiGhTmArE
???EK VE SU

G?n?n birinde bir ?i?ekle su karsilasir ve arkadas olurlar.
Ilk ?nceleri arkadaslik olarak devam eder iliskileri.
Tabii ki her zaman lazimdir arkadaslik birbirini tanimak i?in.
Gel zaman git zaman, ?i?ek o kadar mutlu olur ki suyun yaninda, i?i i?ine sigmaz olur artik ve anlar ki suya asik olmustur.
Ilk kez asik olan ?i?ek etrafa kokular sa?maya baslar "Sirf senin hatirin i?in ey su," diye.
?yle bir zaman gelir ki artik su da i?inde ?i?ege karsi bir seyler hissetmeye baslar.
Farkeder ki "?i?ege asik oldum." Ama su da ilk defa asik oluyordur.
G?nler ve aylar birbirini kovalar ve ?i?ek "Acaba su beni sevmiyor mu?" diye d?s?nmeye baslar.
??nk? su pek ilgilenmemektedir ?i?ekle... Halbuki ?i?ek aliskin degildir b?yle bir sevgiye.
Ve dayanamaz bir g?n, ?i?ek suya "Seni seviyorum." der. Su "Ben de seni seviyorum." diye cevaplar.
Aradan zaman ge?er ve ?i?ek yine suya "Seni seviyorum." der. Su "Ben de." der. ?i?ek sabirlidir.
Bekler, bekler, bekler... Artik ?yle bir duruma gelir ki, ?i?ek koku sa?amaz olur artik etrafa.
Ve son kez suya "Seni seviyorum." der. Su da "Sana s?yledim ya, ben de seni seviyorum." der.
Ve g?n gelir ?i?ek yataklara d?ser. Hastalanmistir ?i?ek artik. Rengi solmus, ?ehresi sararmistir ?i?egin.
Yataklardadir artik ?i?ek, su da basinda bekler ?ylece ?i?egin yardimci olmak i?in.
Ama bellidir ki artik ?i?ek ?lecektir ve son kez zorlukla basini d?nd?rerek ?i?ek, suya der ki:
"Seni ben ger?ekten seviyorum." ?ok h?z?nlenir su bu durum karsisinda ve son ?are olarak bir doktor ?agirir.
Doktor gelir ve muayene eder ?i?egi. Muayeneden sonra s?yle der doktor:
"Hastanin durumu ?mitsiz, artik elimizden bir sey gelmez."
Su merak eder sevgilisinin ?l?m?ne sebep olan hastalik nedir diye, ve sorar doktora "Hastaligi nedir?" diye,
Doktor s?yle bir bakar suya ve der ki "?i?egin bir hastaligi yok dostum,
bu ?i?ek sadece susuz kalmis, ?l?m? onun i?in." der.
Ve anlar ki su artik, sevgiliye sadece "Seni seviyorum." yetmemektedir.
Ara
€BeRimSin
YaLçın Çok GüzeL Ve AnLamLı Tşk'ler..Kardeşim
happy yeliz
çok güzel bazen bazı şeyler sadece sözlerle bitmiyo ama herzaman kalplade bitmiyo her ikisinin olması gerekiyo kişi sevildiğini hem duymalı hem hissetmeli çok süper teşekkürler SmileSmileSmile
Ara
agirdelikanli
Eywallah paylasımın ıcın...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iki kelime sweetgirl_12 9 371 04-11-2022, Saat: 11:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Yüregimden Geçen Iki Kelime MaSaL 0 423 03-02-2011, Saat: 02:24 PM
Son Yorum: MaSaL
  yüregimden geçen iki kelime MaSaL 3 555 02-10-2011, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: asi_ve_mai
  nefret ettiğim kelime "ZAMAN" acemhe 0 337 04-16-2010, Saat: 01:19 AM