:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zin Verirmisin?
eRCi
hayat su gibi ak?p giderken avu?lar?ndan ben sahra misali yan?yorum. G?c?m ne bu yang?n? s?nd?rmeye nede ak?nt?y? durdurmaya yetmiyor yetmeyecekte biliyorum. Bile bile ?abal?yorum d??en son damlay? belki yakalayabilirim. Ama d??eni ne ben nede sen durduramay?z. Art?k ?ok ge? demek i?in bile ?ok ge? ve ben bunu bile s?yl?yorum "art?k ?oook ge?..."
hayat ve huzura te?et ge?mi?ken mutlulu?a ?ok ge?.
a?lamay? meslek edinmi?ken g?lmeye ?ok ge?.
bazen i?imde kopan f?rt?nalar bile susuzlu?umu gideremiyor. ?yle bir susuzluk ki mutlulu?a ve g?lmeye a?...
umudum vard? takii i?imdeki son ya?mur damlas? yere d???nceye kadar. Art?k ne ya?mur ya?d?racak nede d??en damlalar?n arkas?ndan yas tutacak takadimvar. Yok art?k g?c?m yok. Her?ey bitti!!!
hayat i?in art?k ?ooook ge?!....
belki son bir umuttun i?imde g?zlerimin ???lt?s?nda da g?rd???n... Farketti?ini g?rd?m bunu sende farkettin ama benim faretti?im;???lt?mda g?rd?klerini karanl??a g?mmen idi. Neden?Bu soru ?o?u zaman cevaps?z kal?r. L?tfen bu kez cevap ver ve beni huzura erdir.
belki bu son bak???m ne olur g?zlerini ka??rma. Ger?i so?uk bak??lar?n can?m? yakar ama bak y?z?me ne olur beni b?yle y?z?st? b?rakma!....
belki bak?pta g?rd???m tek ?ey iki k?m?r g?zd? g?zel y?z?nde....Bazende minik bir g?l?mseme.....Beni ?yle mutlu ederdi ki g?l?msemen,saatlerce g?zlerine bakmak ve orda mah?ere kadar kalmak istiyorum,izin verir misin???

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İzin Verirmisin MasaL_perisi 43 1,717 04-04-2022, Saat: 05:48 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:00 PM