:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yard?m Elimizi Uzatal?m Birbirimize ...
Firari Fırtına
Merhaba ....

T?m ?yelerimiz ve misafirlerimiz i?in ge?erli olmak ko?ulu ile , her t?rl? sorunlar?n?za , s?k?nt?lar?n?za ve gerek sevgi , gerek maddi , gerekse t?m akl?n?za tak?lan soru i?aretlerini kendi b?myemizde cevaplamaya haz?r?z . Sizlere yard?m edecek olma b?y?s? bizlere haz ve mutluluk verecekdir .

?ok ?zel sorunlarda ?zel mesaj atabilirsiniz , gerekli a??klamalar ve size y?nelik fikirlerde ?zel mesaj yoluyla sizlere iletilecekdir . Amac?m?z ?ylesine bir payla??md?r . Sevgide bir damla ya??n bile ?ok anlam? ve derin i? ?eki?i vard?r . Umar?m anlam??s?n?zd?r beni . Herkes her konuda yard?m isteyebilir ve herkes her konuda yard?m edebilir . Anlay?? prensiplerimiz aras?ndad?r .

Not : Konuya ilgi olmassa Admin ve Mod arkada?lardan ricam ba?l???n komple silinmesidir .

Sevg ...
Firari Fırtına
Uzat bana elini .....!!!!!

elini uzat bana!
ona ihtiyacım var..
varlığını bilmeye ihtiyacım var..
elini uzat ve dokun bana..
varlığını, sevgini yolla bana..
buna ihtiyacım var..
sadece elini istiyorum..
yardım et bana..
sevgine muhtacım,
sana muhtacım..
elini ver bana..
sonra beni yanına al..
kimse ayıramasın bizi..
sonsuza kadar kenetlenelim birlikte..
ve var edlim sonsuzluğu..
seni özledim..
uzat bana elini

Sevg ....
toxique_lierre&b.b.k
bu konu neden bu kadar ilgisiz kalmis:confused: yeniden gorulmeli?Rolleyes
dostluk sitesiyse ,paylasalim... icimizdeki mavi cocugun yasamakta oldugu ve cevap bulmadigi ya da birisine acamadigi sorunlariWink
evet,bu konuda ilk hamle duygusuz.com dan geldi.girince gururlandim bu sitenin bir uyesi olmaktan!filistin,kanayan bir yaraydi bildim bileli!
her vuku bulan olayin basinda dunya elini uzatir,yardim yagar...sonra guncelligi silinince yardim cogu kesimden devam eder ama konuya bakis daralir...umarim duygularimiz nasirlasmaz ve ilk aci damladaki cigligin verdigi dozda devam eder!dunyada ne kadar aci var?ya da ne kadarina duyarliyiz tartisilir ama..bu gosterilmis guzellik icin,
duygusuz.com'a emegi gecen herkese,tsk ediyorum.
Ara
Firari Fırtına
Zaten en büyük düşmanımız ilgisizlikdir kendimize , başkasına değil .

Konuya duyarlılığınız için çok ama çok tşk. ediyorum . Üzüldüğüm bir değerdi bu başlık ama malesef kimse duyarlılık göstermedi . Elbette herkes işine geldiği gibi yaşam peşinde ama yanlış . Görmek ve hissetmek lazım yüreğimizden . Yürek yok ise yar neyler , ben neylerim . Misali yani ...

Unutmadığın ve imzanda bunu belirttiğin için beni çok mutlu ettiniz . Söylenecek çok şey var ama sonrası yarınlara kalsın güzel insan ...

Sevg ...
crazy_carsma
ewet arkdaşlar ben konuşamyı seven bi insanım konuşmak isteyen arkdaşlar varsa konuşuruz dertleşiriz bekliyorum....
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler...
***Suclu***
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten en b?y?k d??man?m?z ilgisizlikdir kendimize , ba?kas?na de?il .

Konuya duyarl?l???n?z i?in ?ok ama ?ok t?k. ediyorum . ?z?ld???m bir de?erdi bu ba?l?k ama malesef kimse duyarl?l?k g?stermedi . Elbette herkes i?ine geldi?i gibi ya?am pe?inde ama yanl?? . G?rmek ve hissetmek laz?m y?re?imizden . Y?rek yok ise yar neyler , ben neylerim . Misali yani ...

Unutmad???n ve imzanda bunu belirtti?in i?in beni ?ok mutlu ettiniz . S?ylenecek ?ok ?ey var ama sonras? yar?nlara kals?n g?zel insan ...

Sevg ...
tesekkur ederim donusun icin...formun rengisin,kaybetmemem icin elini uzat...herkes yanlis anlar beni,kimisi gaddar der kimisi en iyi dostsun der isi bitene kadar...ama yanlisliga tahammulum yok..bir yanlisim,yillar oncesi bir dostumun intiharina sebep oldu!o gunden sonra dis gorunuse bakmadan,cinsiyet ayirt etmeden,yuregini avucluyarak yasadim insanlarla!kimisi beni sucladi,herkese yesil isik yakiyorsun diye...ben sadece insanligimi yapma gayretini guttum!ayirt etmeden insani siniflandirmadan yaradilani sevgi yudumumu paylastim..kimisi bunu art niyetli kullanmaya calisti kapiyi carptim suratina!yine suclu oldum!
yanlisa dogru mu demeli,haksizi kayirmali mi?ruhsuzu pofpoflamali mi?evet sensin mi demeli parasi var guclu diye!
ya da erkek o,millet yanlis anlar diye...elimi uzatmamali mi?degerse uzatirim on yargilar yakcaksa yaksin,ascaksa assin!ama bu toleransi kotuye kullananiida yaradanima havale etmeden once,baskasina yapmasin diye ayni hatayi dersini de verrim!sucsa sucluyum!
herkeste bir maske!!icimden geldigi yasiyorsam..yaradanimin bildigini kuldan saklamiyosam enayi miyim?aptal mi?herkeste entrika var,ben saflari oynuyorum..bilmemislikten geliyorum o bu kuzu deyip postuma sariliyor kurtlar!son hamleye el kaldirinca karsi taarruza gecip anasini belleyince karamelek oluyorum!
vs....
ne anlatmali,sahtelesmeyi..yalanlari mi?savaslari mi?kahpelikleri mi?insan tacirlerini mi?3kurusa kendini satanlari mi?vatan hainlerini mi?kallesleri mi?vs...
dunya hep tersine mi doncek ki?hersey degismeli derken,rahat koltukta oturup...vah...vah demekle mi?2kurus yardim etmekle mi duzelcek ?
yoksa inanc ve fikir devrimiyle mi ?dunyali olup,hakliya hakli haksiza haksiz...cikarsiz,safliklarla mi cirkinlikleri guzellestirecegiz!?
bu foruma kafa dagitmaya giriyorum,bazi duygusuzlar sayesinde toplayip cikiyorum!tsk
bazilari sayesinde de eglenip..tsk
bazilari sayesinde de kendeme sovup cikiyorum...tsk
bazilari sayesinde sevgiyi tadip cikiyorum...tsk
bazilari sayesinde insanlik olmemis deyip cikiyorum ...tsk
bazilari sayesinde komplo teorilerini ogreniyorum...tsk
bazilari sayesinde yeniden dostlugu kesfediyorum..tsk
bazilari sayesinde cocuklugumdaki safligi yasiyorum...tsk
vs...
yaradanim sevdigi icin birini okadar seviyorum ki,sayesinde aski ogreniyorum...tsk
sussaydim demeyi ogreniyorum...
saniyorum yine onun guzel yureginden esintiyle buldum;

Bug?n de ya?ananlar Mevlana Celaleddin’in yazd??? gibi, farkl? de?il:
“D??man sa?ma sapan laflar eder
duyar can kula??m.
Benim i?in k?t? ?eyler d???n?r,
g?r?r can g?z?m.
?zerime k?pe?ini salar,
?s?r?r k?pek aya??m?,
?ok ac?lar ?ekerim, ?ok ac?lar.
K?pek de?ilim, onu ?s?ramam
Is?r?r?m duda??m?.”
mevlana
ogrenmek guzel sey,hatayi yapmis olsamda gecti... bugun yine dudagimi isiramadim...cvp yazdim ama!
yavas yavas kemale ererim herild!
ne yazdim bende bilmiyom!
lutfen,renginle renklerdir..kendini esirgeme insanliktan!ben cok dost bulamadim kendime dost bilene takildim!sonrasi huzun!
umarim,ben bulmusumdur dostu ve gitmez!!!!!
Ara
***Suclu***
yanlis adreste yazdim buarada!anlarsin umarim hangi kartvizit altinda yazmak istedigimiWinkyeni farkettim!
Ara
Firari Fırtına
Ben bişey anlamadım walla ...Smile
Firari Fırtına
Hala anlamadım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:21 AM