:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ho?geldiniz ...!!! Okuyunuz L?tfen ......
Firari Fırtına
Sevgi adına Merhaba .....!!!

Siz üyelerimiz için düşüncelerimiz sevgi adına bellidir . Ricam ise :

Tüm üyelerimizin kısa kısa cümlelerle kendisini tanıtmasını ve hiç kimsenin burda yabancılık çekmemesini istiyorum . Sevgide tanıtım önemlidir . Yüreğinde sevgi olanlar lütfen başlasın kendini tanıtmaya .

Not : Daha önceleri böyle bir başlıkda anlatımlar olduysa bile burdan yeni katılımcılarında aleyhine yeniden anlatalım kendimizi , tanıtalım kenmdimizi ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Merhaba .....

Sen cam buğusunda kaybolduğumsun.
Sen kayan yıldızın kuyruğuna bağladığım umutsun.
Sen eylülün vazgeçilmez sarısı, baharın özlemisin.
Ömrümden geçen her anın içinde keşfettiğim hüzünlü keyfimsin.
Söylesene kimsin sen ????

Sevg ....
Firari Fırtına
Merhaba ...

Kalem oldum, kâğıt oldum; destan yakan ağıt oldum;
Topla, çıkar, dağıt oldum; ya sen kimsin söyle bana! ?
Leylâ mısın, Aslı mısın; benim gibi yaslı mısın;
Şu gönlümün faslı mısın; ya sen kimsin söyle bana! ?

Sevg ...
g?lten
meraba millet ya hepinize bişe soracam özellikle duygusuzun erkeklerine ya erkeklerin gerçekten sevdigini nasıl anlayacam bana sadece seni seviyorum cümlesi yetmiyo bu sorunun cevabını cabuk bulmama lazım yardımlarınızı bekliyom
Ara
eray0403
slm tanışa bilirmiyiz evet dersen msn adresim ...

EDİT: MANYAX_BOY: FORUMLARDA MSN ADRESİ VERİLMESİ KURALLARA AYKIRIDIR...
Ara
Firari Fırtına
g?lten Adlı Kullanıcıdan Alıntı:meraba millet ya hepinize bi?e soracam ?zellikle duygusuzun erkeklerine ya erkeklerin ger?ekten sevdigini nas?l anlayacam bana sadece seni seviyorum c?mlesi yetmiyo bu sorunun cevab?n? cabuk bulmama laz?m yard?mlar?n?z? bekliyom

Y?zy?llard?r Seni Seviyorum c?mlesi zaten tek ba??na bir anlam kazanmad??? gibi bir g?vende vermemeye ba?lad? sevgi ad?na ikili ili?kilirde . Yap?lmas? gereken ise k?sacas? g?ven kazanana kadar o iki kelimeye kanaat getirmemektir ..

Sevg ...
Firari Fırtına
Yahu hoşbulduk demek bu kadar zormu ????
buse38
:confused:SEVMEK.....BEBEKLERDE G?L?MSEMEK ?O?UKLARDA PLAST?K BEBEKLER? OK?AMAK YADA TUTUP SIKMAK K?M? ZAMAN GEN?LERDE SEVMEK SADECE ALDATMACA YA DA B?RKA?IYLA ?IKIP GEZMEK KOL KOLA KAR?ILIKLI BAKI?MAK VA BIRAKIP G?TMEK SONUNDA...... SEVMEK ORTA YA?LARDA EVLENMEK KAGIT ?ZER?NDEDE OLSA ?OLUK ?OGUGA KARI?MAK ONLARLA OYALANMAK KAVGA ETMEK BAZENDE K???K B?R BAHANEYLE ?HT?YARLIKTA SEVMEK TAM B?R DAYANI?MA HAYATIN NE OLDUGUNU ?GRENM??LER NE DE OLSA ....... O TATLI Y?Z?N?Z H?? SOLMASIN BUSESmile
Ara
Firari Fırtına
Çok güzel yaaaaa Teşekkürler ...
MorciveT
Merhaba dostSmile

Gülten arkadaşım bir soru sormuşSmile

Gerçekten seni seven birisi ise Big Grin anlarsın...Yüreğinin sesini dinlemen yeterli Wink

Seven insanda sadee cumlelerle yetinmemeyi de bilir Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  L?tfen Arkada?Lar Son Noktam 20 1,310 04-07-2022, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: wildfang
  K?sa k?sa kendinizi tan?t?n?z l?tfen ...!!! Firari Fırtına 212 7,643 04-04-2022, Saat: 02:28 AM
  Yardim Ed?n L?tfen EYVALLAH 8 843 04-02-2022, Saat: 10:25 AM
  hoş geldiniz casus021 1 357 09-21-2008, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  ..::DuygUsUz Laneth 'e HoŞ GelDİniZ::.. laneth 1 458 05-13-2007, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:00 AM