:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ho?geldiniz ...!!! Okuyunuz L?tfen ......
Firari Fırtına
Olmayan biriyim gibi gibi ... Fırtınalara aldanmayınız . Varlarda yok olanımdır . Yoklarda ise zaten benliğim ve fikirlerim işlemez ...

Sevg ...
Firari Fırtına
İyi Geceler ...
ZeYNeP_CiX
slm milet ben zeynep 17 yasındaım bursa da oturuorum hepnise merhaba
Ara
tuti
Ben Ankara'dan 23 y?ll?k bir adet Tayfun...
F?rt?na G?n?l senle biraz tart??arak ba?lad?k tan??maya ger?i ama olsun...
Ger?ekten tam bir g?n?l insan?s?n ama hep dedi?im gibi ben a?k'a, sevgi'ye yeterince inanm?yorum. Ama g?zel ?iir se?imin ve y?rekten s?yled?in c?mlelerin var bunun i?in a?t???n konular? elimden geldi?ince takip etmeye ?al??aca??m.

Sayg?lar...
Ara
Firari Fırtına
ZeYNeP_CiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm milet ben zeynep 17 yas?nda?m bursa da oturuorum hepnise merhaba

Merhaba Zeynep ... Ho? Geldiniz aram?za ....

Sevg ....
Firari Fırtına
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben Ankara'dan 23 y?ll?k bir adet Tayfun...
F?rt?na G?n?l senle biraz tart??arak ba?lad?k tan??maya ger?i ama olsun...
Ger?ekten tam bir g?n?l insan?s?n ama hep dedi?im gibi ben a?k'a, sevgi'ye yeterince inanm?yorum. Ama g?zel ?iir se?imin ve y?rekten s?yled?in c?mlelerin var bunun i?in a?t???n konular? elimden geldi?ince takip etmeye ?al??aca??m.

Sayg?lar...

Sevgili Tuti ....

Biliyorsunki en g?zel dostluklar tart??malarla kavgalarla ba?lar . Allahdan ikimizde seviye ?er?evesi d???na ??kmadan fikir savunmalar?m?z? yapt?k birbirimizi k?rmadan . Can saolsun dost . Ayr?ca d???ncelerin i?in ?ok te?ekk?r ederim sana . Bu c?mleleri senden duymak bir ba?ka anlam ta??yor inanki . Ve seninde payla??mlar?n? bir kontrol ettim . ?ok de?erli noktalara de?inmi?sin bu ?ok g?zel . Umar?m birlik ve beraberlik i?erisinde dostluklar?m?z peki?ir ve karde?li?e d?ner .

Sevg ...
tuti
Te?ekk?r ettim F?rt?na G?n?l. Ben senin kadar iyi laf yapamam ??nk? ben senin gibi bir g?n?l insan? de?ilim ama hislerimiz kar??l?kl?.
Ve dedi?in gibi tart??malarla, kavgalarla ba?layan dostluklarda daha sa?lam temeller ?zerine kurulur.
Nokta. Hehee yav ben hakkat b?yle ciddi konular? konu?makta fazla kabiliyetli de?ilimdir i?i hep g?rg?r ?amataya vuran bir insan?m. Kendimi bug?n yeterince zorlad?m...Smile

Sayg?lar...
Ara
Firari Fırtına
Alemsim walla . Yinede benseni sende beni bazı konularda tamamla . Yani eksikliklerimiz zıtlıklarımız gibi Smile Hadi hayırlı olsun milletimize ...

Sevg ...
tuti
Hay?rl? olsun...Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Smile Aminnnnnn Aminnnnnnn

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  L?tfen Arkada?Lar Son Noktam 20 1,330 04-07-2022, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: wildfang
  K?sa k?sa kendinizi tan?t?n?z l?tfen ...!!! Firari Fırtına 212 7,681 04-04-2022, Saat: 02:28 AM
  Yardim Ed?n L?tfen EYVALLAH 8 858 04-02-2022, Saat: 10:25 AM
  hoş geldiniz casus021 1 363 09-21-2008, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  ..::DuygUsUz Laneth 'e HoŞ GelDİniZ::.. laneth 1 464 05-13-2007, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 11:34 PM