:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutulmuyor...
eRCi
Unutulmuyor, bitmiyor, ge?ip gitmiyor
Her gece oldu?undan biraz daha muhtac?m sana
K?rg?n?m asl?nda, k?zg?n?m
Hay?r sana de?il
Seni k?r?p ?zen ?u aptall???ma.
Ne olursa olsun,
Zaman?m da mekan?m da de?i?miyor
Hep, her zaman ayn? yere ??k?yor yollar;
Sana!..
Uzun zaman oldu i?imdeki maviler donal?. Kendim se?tim sevday? tek ba??ma ya?amay?. Yaln?zl???m?n sorumlulu?unu ta??yacak kadar da y?rekli oldu?umu d???n?r ve s?ylerdim herkese gururla. Geceler sanc? olur i?lerdi i?ime ama y?re?imde ya?att???m sevdam? d???nd?k?e, i?ime yay?lan s?cakl?k al?p g?t?r?rd? t?m sanc?lar?m?...
Ne kadar zamand?r b?yleyim, ne kadar zamand?r en yak?n dostum ?zlem, hat?rlam?yorum. Sanki zaman durdu. Evet ?zl?yorum ve ?zlemeyi de seviyorum. ??nk? ?zlemin i?inde a?k?m, mutlulu?um, umutlar?m var. Gidenlerin ard?ndan a??t yakmamay? ??reneli ?ok uzun zaman oldu ama sen bamba?kayd?n. Kimseyi senin kadar sevmemi?tim ki. Seni birine anlatmaya kalksam s?zc?kler yetmiyor, kelimeler acizle?iyor. Neye benzetsem, hep bir yan?n eksik kal?yor...
G?lemiyorum art?k? En iyi yapabildi?im ?eyi kaybettim? Asl?nda ?nce seni ve senle birlikte her?eyimi kaybettim. Yan?mda yoksun. Olsan sar?l?rd?m sana s?k? s?k?. B?rakmazd?m, s?k?l?r, ba??r?r ?a??r?rd?n ama ben biraz daha fazla sar?l?rd?m sana. Biliyorum benden ba??ms?zd?n, hi? sahip olamad?m sana. Olmakta istemedim asl?nda, ??nk? hep yan?mda olacakt?n... Ya da ben ?yle sand?m...
Firari Fırtına
Alıntı:Gülemiyorum artık? En iyi yapabildiğim şeyi kaybettim?

Bu ne kadar zor bir duygudurki , bu çekilen niyedir demenin bile bir anlamı olmuyor hayatta ...

Paylaşım çok güzel , yüreğine sağlık ....

Sevg ...
eRCi
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ne kadar zor bir duygudurki , bu ?ekilen niyedir demenin bile bir anlam? olmuyor hayatta ...

Payla??m ?ok g?zel , y?re?ine sa?l?k ....

Sevg ...

Okuyan g?zlerine sa?l?k F?rT?na G?N?L Saoll....
d€n!z kısı
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Asl?nda ?nce seni ve senle birlikte her?eyimi kaybettim. Yan?mda yoksun. Olsan sar?l?rd?m sana s?k? s?k?.
hep yan?mda olacakt?n... Ya da ben ?yle sand?m...
tek kelimeyle s?perrr y?re?ine sa?l?kConfusedmiley32:
eRCi
Beyendi?ine sevindim saol okuyan g?zlerine sa?l?k....
eRCi
YA?AMLA ?L?M ARASINDAK? C?ZG?DEN BAKTIGIMDA B?R BO?LUKTA BULURUM KEND?M?.NE D?BE VURMAK GEL?R ???MDEN, NEDE ?IKMAK G?KLERE...B?R MUM YAKMAK ?STER?M HAYATA DA?R. YAKTIGIM MUM OLURUM B?RDEN G?DER?M BO?LUKLARI ADIMLAYARAK,G?DER?M SONUNU D???NMEDEN,G?TT???M YOL BULURUM KEND?M?.NE I?I?IM T?KEN?R NE YOLUM.SONSUZ OLURUM D???MDE
€BeRimSin
Tşk'ler eRCİ Harikasın Kardeşim...
eRCi
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?k'ler eRC? Harikas?n Karde?im...

Rica ederim €zBeRimSin saol arkada??m...
ROSE
TE?EKK?RLER ERC? Y?RE??NE SA?LIK....

K?MSEY? SEN?N KADAR SEVMEM??T?M K? BENDE..SadSad Seni birine anlatmaya kalksam s?zc?kler yetmiyor, kelimeler acizle?iyor. Neye benzetsem, hep bir yan?n eksik kal?yor...
Ara
eRCi
Rica ederim saol rose....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unutulmuyor ZencefiL 0 269 02-06-2012, Saat: 12:14 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Unutulmuyor Bitmiyor Geçip Gitmiyor Hasretiim 3 400 10-10-2010, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Unutulmuyor, bitmiyor, geçip gitmiyor... acemhe 2 438 11-22-2009, Saat: 01:21 AM
Son Yorum: aMyLee
  Unutulmuyor ... HiqhVolume 3 569 04-24-2008, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: DarkLady
  Unutulmuyor....bitmiyorr ÇiLeK 8 568 03-17-2008, Saat: 08:30 PM
Son Yorum: ÇiLeK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:30 PM