:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruh Güzelliği ...
Firari Fırtına
...

En g?z<el g?zellik , ki?ideki ruhun g?zelli?idir ...
Makyaj sadece bir ?rt?nme ve kand?rmacad?r . Bu bende ?yledir ,
Sizde nas?l bilemem ...

Sevg ...

...
gravesen
valla bence ruh güzelliği kadar dış güzellikde önemli kim önemli değil diyosada yalan söylüyodur bence çünkü kim güzel bi kız görse azının suyu akar hemen aynı şey kızlar içinde geçerli hangikız yakışıklı adam yerine yüzüne bakılmayan bi adamı tercih etsin ki ?
Ara
Firari Fırtına
Fikirlere saygımız sonsuzdur . Elbette mantıklı bir açıklama sizinkisi ama bazen dediğiniz gibi olmuyor herşey . Buda bir gerçek değilmi ....

Sevg ...
gravesen
Tabi ki ama genelde bu şekilde olduğu için ve kızların ve erkeklerin bu şekilde davrandığı için ben böle bir fikir yürüttüm keşke sizin söylediğiniz gibi ruh güzelliği önemli olsa bende isterdim ama malesefSmile
Ara
Firari Fırtına
Evet haklısınız malesef Sad
Son Noktam
Valla Şuana Kadar HEp Ruh qüsELLiğine Baktım Ve gravesen Kim Bakmıyorum Diyiyorsa YaLan Atıyor Diyiyorsun MeseLa Sana Bir Örnek Verim 10 PArmağın 10dA 1Mi? DeğiL Herkez YaLan SöyLemiyor.. Bazı KişiLer YaLan söYlüyooR Ve Senin Hitaßen kuLLandığın qüsEL 1 Kız Veya Erkek Görsek Ağzımızın Suyu Akıyor HayıR Akmıyor Sana DoğruLukLa söLiyeyim Ben Bu Yaşıma Kadar 20 iN Üzerinde KızLa Çıktım Hiç Birinde Tip Aramadım... aLLah Nasip Edersede Aramıyacağım....

Buda Benim Fikrim..
Ara
kardelen
iç güzellik elbette önemli ama insanı ilk etkileyen dış güzellik oluyo.burada bişey yok da güzelliğin doğal olması gerekir.makyajla kılık kıyafetle gelen güzellik aldatıcı olur.ben makyaj yapmayı pek sevmem mesela...
Ara
gravesen
yaw kardeşim sen 20 kızla çıktım diye hava atacağına benim kız arkadaşlarım oldu hiç dış güzellik aramadım desen senin yönünden seni daha olgun ve kişilik sahibi gösterirdi ben hala inanmıyorum kardeş sen uzaktan gördüğün bi kızın aaa ne güzel ruhu vardır bunun ben bununla bi tanışıyim dermisin demezsin dimi demkki ilk olarak dış güzellik önemli güzellik derken illa manken gibi olması gerekmiyo sempatikliği veya gülüşü bakışı bi yönden ona karşı ilgi duyarsın buda dış görünümle alakalı olur bunda anlaşılmayacak bi durum da yok
Ara
Firari Fırtına
gravesen dost ..

Demişdimki sana , fikirlere saygı duymak lazım . Dimi ama ...Sende bir yerde haklısın bu inkar edilemez .

Sevg ...
Son Noktam
gravesen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw karde?im sen 20 k?zla ??kt?m diye hava ataca??na benim k?z arkada?lar?m oldu hi? d?? g?zellik aramad?m desen senin y?n?nden seni daha olgun ve ki?ilik sahibi g?sterirdi ben hala inanm?yorum karde? sen uzaktan g?rd???n bi k?z?n aaa ne g?zel ruhu vard?r bunun ben bununla bi tan???yim dermisin demezsin dimi demkki ilk olarak d?? g?zellik ?nemli g?zellik derken illa manken gibi olmas? gerekmiyo sempatikli?i veya g?l??? bak??? bi y?nden ona kar?? ilgi duyars?n buda d?? g?r?n?mle alakal? olur bunda anla??lmayacak bi durum da yok

gravesen Ben Burada Hava Atm?yorum Ve Ben Uzaktan K?z G?rmedim Bana qeLen TeklifLerLe MutLaka Tipsizide qeLdi TipLiside Benim Hi? Kimseye ?nand?rma ?abam Yok Tamam m? ? Ben sEnin Fikirine Sayq? Duyarak Sadece Uyar? Dili iLe Konu?tum o S?zde Herkez Yalanc? D?iL Baz? Ki?iLer YaLanc? Dedim Ve ?unuda S?yLim sempatikli?i veya g?l??? bak??? D?? q?zELLiqLe oLmaz AkL?na SoKarsaN SeviNirim....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:09 AM