:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruh Güzelliği ...
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmile yaaaaaa iştee böyleeeee .....
gravesen
Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmile yaaaaaa iştee böyleeeee .....

ya sende havaya girme hemen sırf senin için sözümden döndümSmile
Ara
gravesen
Alıntı:Demişdimki sana , fikirlere saygı duymak lazım . Dimi ama ...Sende bir yerde haklısın bu inkar edilemez .

Alıntı:gravesen Ben Burada Hava Atm?yorum Ve Ben Uzaktan K?z G?rmedim Bana qeLen TeklifLerLe MutLaka Tipsizide qeLdi TipLiside Benim Hi? Kimseye ?nand?rma ?abam Yok Tamam m? ? Ben sEnin Fikirine Sayq? Duyarak Sadece Uyar? Dili iLe Konu?tum o S?zde Herkez Yalanc? D?iL Baz? Ki?iLer YaLanc? Dedim Ve ?unuda S?yLim sempatikli?i veya g?l??? bak??? D?? q?zELLiqLe oLmaz AkL?na SoKarsaN SeviNirim....

arkadaşlar nie celalleniyonuz yaw ben de kendi fikrimi söledim siz ruh güzelliğine önem veriyosunuz diye sizinle tartışacak değilim bende kendi fikrimi söledim benim için ruh değil rus önemli okadar

ve mc gokhan sana gelince samimi olduğunu düşünmüyorum ben 21 yaşındayım sayamadığım kadar erkek arkadaşım var ve hiç birininde ruh güzelliğine önem verdiğini görmedim seninde bukadar temiz ve dürüst olduğunu sanmıyom açıkçası buda benim fikrim senin iyi olduğuna inanmak zorunda da değilim dimi herkesde seni iyi görmesin yani ne var bunda bişemi kaybedersin relaz yani umarım daha çok teklif alırsın gözümüz yok SmileSmile kib hade canım SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmile .. rus delisi seni ....
gravesen
valla ne yapim ruslar güzel kız konusunda liderse hakkını vermek lazım yaniSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Aynen öle ....

Hakkı 100 dolar gibi ama hepside değil yani Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
tuti
Abi sende de her türlü sohbet var yav...
Hoş sohbet insan seni...:Smile
Sevg...
Ara
Firari Fırtına
Güzel kardeş tuti ,

Herşeyi bileceksin ama bir şeyi çok iyi bileceksin . o şey mesleğin olacak . Her konuda şükür azdan çokdan bilgimiz vardır Big GrinBig GrinBig Grin

Sevg ...
tuti
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Güzel kardeş tuti ,

Herşeyi bileceksin ama bir şeyi çok iyi bileceksin . o şey mesleğin olacak . Her konuda şükür azdan çokdan bilgimiz vardır Big GrinBig GrinBig Grin

Sevg ...

Heheheee...:yikildim:
Abi gece gece güldürdün ya beni ne diyim...
Allah iyiliğini versin...
İyiki varsın..Ve iyiki aramızdasın...:amp:
Ara
Firari Fırtına
tuti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Heheheee...:yikildim:
Abi gece gece güldürdün ya beni ne diyim...
Allah iyiliğini versin...
İyiki varsın..Ve iyiki aramızdasın...:amp:

Sende öyle güzel kardeş .. Sende öyle ....

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 09:37 AM