:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruh Güzelliği ...
Firari Fırtına
En güzelide bu , ruhen ve sade olan güzellikler dahada değerlidir ....

Tşk...

Sevg ...
gravesen
yaww hala aynu konu ne dedim ben size ruh güzelliği önemli değildir önemli olan russ güzelliğidir SmileSmile varmı ruslar kadar güzelleri yaw Smile ne ruhu ruh işleri sakat işler çarpılacaksınız Smile ama russlar öle mi SmileSmile mavi gözleri sarı saçları filan ahhh yok valla öle memleket bizde yaşıyomuyuz yaw türk kızları kızacak bana ama ne yapim eğri uturuyom sandalyemde ama doğru konuşuyom SmileSmileSmileSmile)SmileSmileSmile: heheheheheSmileSmileSmile)Smile:
Ara
Firari Fırtına
Yavvv güzel kardeşim rus sadece dış güzelliği var , içi boş fıss yani . Ben sana bunu anlatamadım herhalde SmileSmileSmile Bizim türk kızlarının eline su bile dökemezler rus kızlar ... Ruh güzelliği en iyisidir ...

Sevg ...
gravesen
Alıntı:Yavvv güzel kardeşim rus sadece dış güzelliği var , içi boş fıss yani . Ben sana bunu anlatamadım herhalde SmileSmileSmile Bizim türk kızlarının eline su bile dökemezler rus kızlar ... Ruh güzelliği en iyisidir ...

ne biliyon içi boş olduğunu dışardan öle gözükmüyolar ama bu 70 - 60 - 90 ölçülerinin içini bişeyle dolduruyolar dimi demekki içlerinde de bişeyler varSmile + bizim türk kızları gibi bezdirmiyolar yaw naz naz da bi yerekdar da en iyi ruslar varla ruh işi hava civa Smile soruyom sana kardeş ruha dokuna biliyomusun ama ben rusa dokunabiliyorum işte sorması gerekilecek şey bu SmileSmileSmileSmile)Smile:muhahahahahahahahahahahahahahaSmile
Ara
Firari Fırtına
Ruh a dokunmasını bilmiyorsan ben ne diyeyim sana SmileSmileSmile Rus a herkes dokunabilir ama ruha asla ... İşte fak burda ....

Sevg ...
gravesen
sen biliyomusun ruha dokunmayı peki nesin sen kain filan mı ya aslında ruhu görmekte marifet birazda sen ruhu görebiliyosan güzelliğinide görebilirsin demekki ruh yakışıklıysa veya alımlı bir rus güzelliği varsa ruhta oda güzeldir dediğiniz gibi ozaman ruslara herkes dokunamaz bu arada da parası olan yada yakışıklı olanlar dokunabilir buda bi fark lütfenSmile
Ara
MasaL_perisi
Valla benim yüreğim ve ruhum benden güzel olduğu için pek tasalanmıyorum...Smile
Nerde ve ne olması gereken bilmek onemli bence...Smile
Ara
gravesen
hımmm öle desene ya bende diyom bunun bi derdi var ondan bu ruh güzelliğini savunuyo SmileSmileSmileSmileSmileSmile tamam tamam bişe demiyom ne bilim senin çirkin olduğunu sölesene sende hiç belli etmiyosun bende öle konuşuyom pot kıra kıra tama tamam ruhu güzel olması önemli kızların oldumuSmile
Ara
MasaL_perisi
Olduuu...Smile
Hem de çok haklısın...Smile
Sonunda sen de anladın doğru yolu buldun...Smile
Ara
gravesen
ewet yol gösteren olunca buyuyom da diyer türlü karıştırıyom birazSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:21 PM