:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu nas?l site yaa???
eRCi
selin_on9 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:siteyi bi haftad?r takip ediyorum ama hi? be?enmedim ?ok kar???k herkes birbiriyle tart???yor belli bir grup var onun d???nda yeni gelenlere bi ho?geldin deniyor o kadar ?ok k?t? bi site hep ??mar?klar dolmu?...

selin_on9 aile aras?nda her zaman ufak tefek tart??malar olur burada herkes birbirine sayg? sevgi ?er?evesi i?inde yakla??r kavga ve ya tart??ma olmu? olsa bile kimse kimsenin kalbini k?rmaz bu forumda kalp k?r?lmaz k?r?k kalpler tamir edilir sayg?larla...
YARGIÇ
Bir tane daha mı?
Ara
eRCi
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir tane daha m??

Aynen ?yle bir tane daha !!!
CariSmaBoY
yaaa arkadaşım... bak hala eklemedin beni.. neyden çekiniyorsun... madem yeni birisisin nie gelmiyorsun msn e
YARGIÇ
Problemlerinizi çözebilmek için buradayız ancak görüyorum ki artık bazı şeyler farklı bir noktaya çekilmek isteniyor.
Ara
ZeNiTH
Sinek Mide Bulandırıyo İşte Big Grin
Firari Fırtına
Süleyman ,

Bırak uğraşma . Gücü olan gelir foruma zarar verir , delikanlı derim ona , Şayet bu gibi küçük dolaplarla biryere varılmak isteniliyorsa , Bunada küçük insanlarla uğraşma derim ...

Bırak onlar küçüçük kalsınlar , muhatap olupda adam niyetine koyupda adam etme onları karşımızda ..

Sevg ...
CariSmaBoY
ok fırtına dinliyorum seni ve bu arkadaşa son bi şans veriyorum... tekrarında forumdan uzaklaştıralacaktır...
selin_on9
ben sitede kimseyi tanımıyorum beni biriyle karıştırdınız herhalde ayrıca carismaboy ben senin msn adresini bilmiyorum yaz ekleyim
Ara
CariSmaBoY
özel mjına bak... profilime bak... özge

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  herkese selam site g?zelmi? C€rb€ruS 27 953 04-03-2022, Saat: 04:31 AM
Son Yorum: wildfang
  mrb arkadaş lar ben yeni üye oldum çok güzel bi site güzel olmasının sebebi benim iç hüzünumuttur 14 752 04-29-2008, Saat: 02:55 PM
Son Yorum: speedy_girl
  site şahane olmuşş cambaz 3 314 04-08-2008, Saat: 01:47 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:09 PM