:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ba?lama ( Saz ) ?almak ...
Firari Fırtına
En b?y?k zevkimdir ... ve 22 y?ld?r en g?zel a?k?m , sevdam ve dostumdur ba?lamam ..

Sevg ...
tugba
gerçekten mi ben de çalıyorum bu yaz da keman çalmayı öğreneceğimSmile
Ara
Firari Fırtına
İyi öğrenmeler o zaman ..Size kolay gelsin ...Bana bağlamam yetiyor walla ...

Sevg ...
gökhan_72
slm miillettttttt
Ara
Firari Fırtına
Aleyküm Selam ....
Ba?BeLaS?
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:En b?y?k zevkimdir ... ve 22 y?ld?r en g?zel a?k?m , sevdam ve dostumdur ba?lamam ..

Sevg ...

bende bi ba?lama hastas?y?m ama ancak yeni ba?lama f?rsat? buldum harika bi?i bu ya ger?ekten...
Ara
Firari Fırtına
Harika kelimesi bile az kalır valla ...Muhteşem bişey ...
Hasincocuq
peki senden bişey istesem ben (fırtınalı gönül) bana öğrenmem için kendi metodların varsa o da olur veya en azından çalabilmem için alt tellerden bir kaç tane şarkı notası verirmisin bende çok severim bağlama ve sazı da ne kadar erken ulaştırırsan o kadar minnetkar kalırım

Saygılarımla ...
Ara
yorgundemokrat
slm mıllet
Ara
Firari Fırtına
Hasincocuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:peki senden bi?ey istesem ben (f?rt?nal? g?n?l) bana ??renmem i?in kendi metodlar?n varsa o da olur veya en az?ndan ?alabilmem i?in alt tellerden bir ka? tane ?ark? notas? verirmisin bende ?ok severim ba?lama ve saz? da ne kadar erken ula?t?r?rsan o kadar minnetkar kal?r?m

Sayg?lar?mla ...

M?sait bir zamanda msn de g?r??elim . Size gerekli olan ilk e?itimi verebilirim ama bu yeterli olmayacakd?r . Sizin ?aban?z ve y?rekden isteyi?iniz ?ok ?nemlidir ...

Sevg ...

Yorgun demokrat Aleyk?m Selam ho? gelmi?sin ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 05:28 PM