:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyalarımızı Buraya Yazalım Lütfen ...
Firari Fırtına
Okeydir ... Kendinize iyi bakın ....
yasemin1
Arkadaşım,ikinci rüyanızı yorumlayayım:kamyon kovalamak:hiç bir şeyden korkmadığınızın işaretidir.ayrıca hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz şeyler var ve gerçekleşmsede dert değil sizin için ,sabırlısınız ve tok gönüllüsünüz.bu yorumu nasıl yaptığıma gelince insan ve simgeler üzerine çok araştırma yapmıştım da..Smile Smile Smile hayır olsun inşallah.
Ara
Firari Fırtına
Çok tşk. ederim .. Sizin burda olmanız sevindirici .. Keşke tüm rüyaları yada şekilleri bu şekilde yorumlasanız .

Yorumunuz şahsım adına doğrudur , güzel tesbit ...

Sevg ...
semra_06
mrhb arkadaşlar 1 hafta önce rahmetli anneannemi rüyamda gördüm bana sarıldı kendisinin biz ne yapsak bizi gördüğünü ölü olmadığını söyledi,daha sonra bana bişey söyleyeceğini ve bunu yengeme unutmadan söylemem gerektiğini söyledi söz verdim.bana yengene söyle dayını uyarsın dayın kimseyle işçileriyle tartışmasın 2 kızı var ailesini dağıtmasın de dedi.bende söz verdim ve uyandım.Ama rüyamı sadece annem ve teyzeme anlattım yengem alıngan diye söylemedim.Teyzem yengeme rüyamı anlatmış yengemde dayımın gerçekten işçileriyle tartıştığını ve neredeyse bi tanesini öldüreceğini söylemiş.Arkadaşlar benden tavsiye rüyalarınızı anlatın saklamayın.Her rüya bir anlam taşır.
Mesela ben ne zaman çocuk sevsem yada güvercin uçursam istemeye geliyorlarSmile
Ara
Firari Fırtına
İlginç bir rüyaaa ...
Ara
adyge55
birgün görürsem burda paylaşırım rüyamı Smile
Ara
Firari Fırtına
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım,ikinci rüyanızı yorumlayayım:kamyon kovalamak:hiç bir şeyden korkmadığınızın işaretidir.ayrıca hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz şeyler var ve gerçekleşmsede dert değil sizin için ,sabırlısınız ve tok gönüllüsünüz.bu yorumu nasıl yaptığıma gelince insan ve simgeler üzerine çok araştırma yapmıştım da..Smile Smile Smile hayır olsun inşallah.

Ya kamyon beni kovalarsa SmileSmile
Ara
aMyLee
yaa bnde 1 haftadır yollarda oluyomuşş hepde kayboluyorumm

kazadan sora böle şeyler olmaya başladı araba çarpıyomuşş

ölümm nebilimm çok garip rüyalar
Ara
Firari Fırtına
Kazanın etkisidir ... Unut gitsin ....

Sevg ...
Ara
TutkuM
ben geceleri rüyamda korkup uyanıyorum hayırdır inşallah ve karışık hep rüyalarım...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:17 PM