:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__seni seviyorum .....??nk?.......__
>As!_M€L€q<
........................
kıvılcım
birini b?ylesine sevmek ne kadar guzel bi duygu olsa gerek umar?m bizimde kars?m?za ??kar "seni seviyorum ??nk?......."deyip yuzlerce neden s?yleyebilecegimiz biri.allah ay?rmas?n ne diyelim
Ara
>As!_M€L€q<
amin kardeşim çok saol
derdo
Benİmde SevdİĞİme Senİ Sevİyorum ÇÜnkÜ,demeye Çok Sebebİm Var ÇÜnkÜ Bende Çok Sevİyorum İnŞ Bu Bİr ÖmÜr Boyu SÜrecek....
Senİnde SevdİĞİne Sevgİnİ BÖle Haykirman Çok MgÜsel Bİr Duygu
Ayrica PaylaŞimin İÇİn Saol...
>As!_M€L€q<
sende Saol ArkadaŞim Allh HİÇ Bİrİmİsİ Ayirmasinn...
derdo
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende Saol ArkadaŞim Allh HİÇ Bİrİmİsİ Ayirmasinn...
AMİN AMİN APLAJIM
CariSmaBoY
Seni seviyorum, çünkü güven denen şeyin var olduğuna dair tüm umutlarımı kaybetmişken , bu duyguya ne kadar ihtiyacım oldığunu anladım sayende. Bana verdiğin güvenle şimdi dimdik duruyorum kalleşliklerin karşısında.

bitaenmsin benim... ben seni her yönünle seviyorum.. kızgın mutlu kıskanç Wink her halin çook hoşuma gidiyor.. SENİ SEVİYORUM BİTAENM
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni seviyorum, ??nk? g?ven denen ?eyin var oldu?una dair t?m umutlar?m? kaybetmi?ken , bu duyguya ne kadar ihtiyac?m old??unu anlad?m sayende. Bana verdi?in g?venle ?imdi dimdik duruyorum kalle?liklerin kar??s?nda.

bitaenmsin benim... ben seni her y?n?nle seviyorum.. k?zg?n mutlu k?skan? Wink her halin ?ook ho?uma gidiyor.. SEN? SEV?YORUM B?TAENM
bende seni herhalinle seviyorum hayat?m?n tek gerce?iiii
CariSmaBoY
bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee seni şoook seviooomm
*TATLI BELA*
ne güzel kız bu tşklr kuzencim.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,056 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,195 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 445 04-14-2022, Saat: 10:17 AM
  Seni Seviyorum [YASEMİN & ASIM ] Mızmız_Prenses 4 792 04-13-2022, Saat: 09:51 PM
  Seni Seviyorum ... ZeNiTH 8 524 04-13-2022, Saat: 05:11 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:56 PM