:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen G?tt?n Ben Sen De Tutuklu Kaldim..
senem albayrak
Confusedmiley28: Confusedmiley28: A?LAYAMADIM. TUTAMADIM, UNUTAMADIM,KALKAMADIM,BIRAKAMADIM….

G?TT?N... ben arkandan sadece bakt?m.oysa s?yleyecek o kadar ?ok ?eyim vard? ki..."gidersen iyiye dair ne varsa i?imde yitirece?im hepsini, gidersen s?necek i?imdeki ate? ve bir daha hi? kimse yakamayacak..gidersen karanl??a mahkum edeceksin g?nlerimi o karanl?kta yolumu kaybedece?im" diyecektim sana KONU?AMADIM...

G?TT?N... gidi?ini g?rmemek i?in g?zlerimi kapatt?m ?ylesine ac?d? ki i?im tutup koparsalard? kolumu baca??m? bu kadar ac? duymazd?m.ac?m ya? olup akmal?yd? g?zlerimden A?LAYAMAMDIM...

G?TT?N...seni delicesine bir tutkuyla seviyordum tutkum seninle olmakt?.tutkum teninde erimek tutkum hayat? seninle payla?makt? ANLATAMADIM...

G?TT?N... gidi?ini ?nlemek i?in tutmak vard? ellerinden ellerim de?ilmiydi her dokunu?umda seni ?rperten ?rperirdin yine biliyorum bir kez dokunsam bir kez tutsam ellerini gitmek i?in biriktirdi?in b?t?n cesaretin kaybolurdu TUTAMADIM...

G?TT?N...bir y?k?m gibiydi gidi?insen ad?m ad?m uzakla??rken benden ??k?p kald? bedenim oldu?u yere nice terk edi?lere dayanan bu y?rek bu kez yenilmi?ti bu kadar zay?f de?ildim ben kalkmal?yd?m KALKAMADIM...

G?TT?N... oysa geldi?in g?n gidece?ini biliyordum haz?rd?m gidi?ine ka?amak zamanlar? ya??yorduk zaman bitecek ve sen gidecektin bense gidi?inin ertesi g?n? hayat?ma kald???m yerden devam edecektim EDEMED?M...

G?T?N... bir ?ey s?yledin mi giderken "kal" dememi bekledin mi? son bir kez "SEN? SEV?YORUM" dedin mi? bekle beni d?nece?im d iye umut verdin mi? beynim ?yle u?ulduyordu ki DUYAMADIM...

G?TT?N...nereye gitti?in ?nemli de?ildi binlerce kilometre uzakta olsan da iki kilometre ?temde olsan da farketmiyordu.art?k yoktun ve as?l bu d???nce beni fel? ediyordu kurtulmal?yd?m senden bu yokluk duygusundan kurtulmal?yd?m KURTULAMADIM...

G?TT?N...unutulanlar?n aras?na kat?lmal?yd?n an?lar? bir sand??a koyup hayat? bir yerinden yakalamal?yd?m bu a?k burada noktalanmal?yd? bu sevda dan vazge?meliydim YAPAMAMDIM...

G?TT?N...bir okyanusun ortas?nda tek k?re?i kaybolmu? sandalda dalgalarla bo?u?an bir denizciyim ?imdi.bilki sevmekten vazge?medim seni bil ki seninle birlikte sevdan? da ta??yaca??m y?re?imde...
B?LK? SEN? UNUTAMADIM..

G?TT?N…ard?nda da??n?k bir yatak b?rakt?n hayat?m? da??t???n gibi yemin ettim o yata?a kimseye a?mayaca??m di?e ama maalesef yeminimi de TUTAMADIM

SENEM ALBAYRAK
Ara
qarisma_ghost
emeğine yüreğine sağlık canım saol.....
Ara
NiGhTmArE
tskrler arkadasım güzel bu arada hoş geldin yenisin sanırım Wink
Ara
HuNTeR
ellerıne saglık super olmus[url=http://www.duygusuz.com][/url]
Ara
senem albayrak
T?kler g?zel arkada??m ?ok mersi sizinde o g?zel y?re?inize sa?l?k..Confusedmiley27: Confusedmiley27: Mersi..
Ara
*TATLI BELA*
ÇOK GÜZEL PAYLAŞAN YÜREĞİNE SAĞLIK TŞKLR.....
senem albayrak
tşkler tatlım..beğendiğin için Smile
Ara
ZiBiDi_RoMeO
tşklr güzel yazi ama benim sanirim dil pack yüklü deil

türkçe karakterleri kendi yaazdiklarim hariöç göremiyorum
Ara
>As!_M€L€q<
Süpeer Falla çok Tşk.....arkadaşim....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sen gittim ben sende tutuklu kaldın! mehmetkılıc 0 578 03-16-2007, Saat: 06:39 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:03 PM