:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADSLinizi Paylasmay?n!!!
Stinq
T?rk Telekom, ADSL kullan?c?lar?n?n internet hizmetini ba?ka kimselerle payla?arak kullanmamas?n? istedi.

Kanuni olmayan ve g?venlik a???? bildirilen ortak kullan?mlar yap?ld???n? belirten yetkililer, ?artlara ayk?r? davranan m??terilerin s?zle?mesinin iptal edilece?i duyuruldu. Bal?kesir Telekom M?d?rl???'n?n, bu y?zden 80'in ?zerinde ADSL aboneli?ini iptal etti?i kaydedildi.

?nternetin yayg?nla?mas?yla insanlar evlerinde ADSL abonesi olmaya ba?lad?. Genellikle apartman veya site sakinleri aras?nda bir abonelik ?zerinden birden fazla konutta internet kullan?l?r oldu.

Telekom, daha ?ok konutlardaki bu uygulamay? durdurmak ve abone say?s?n? artt?rmak i?in ?al??maya ba?lad?. T?rk Telekom'dan yap?lan a??klamada, yasal olmad??? ve g?venlik a??s?ndan tehlike arzetti?i belirtilen ortak kullan?mlarla yap?lan bili?im su?lar?nda art?? g?r?ld??? bildirildi. ADSL hizmeti alan m??terilerin ortak kullan?mlarla ba?lant? h?zlar?n?n yava?lad??? ve limitli m??terilerin faturalar?n?n artt??? dile getirilen a??klamada, vir?sler sebebiyle de kullan?c?lar?n bilgisayar ve bilgilerine zarar verdi?i kaydedildi.

M??terilerin kendi aboneliklerini ba?ka vatanda?lar?n kullan?m?na a?mamalar? gerekti?i vurgulanan a??klamada, bu ?ekilde tesbit edilecek abonelerin s?zle?melerinin iptal edilece?i kaydedildi. Bal?kesir Telekom yetkilileri, yapt?klar? tespitlerde ?uana kadar 80'in ?zerinde ortak kullan?m belirlendi?ini ve s?zle?melerin iptal edildi?ini belirtti.

T?rk Telekom, ADSL abone say?s?n?n artmas? i?in y?l sonuna kadar ge?erli olacak kampanya d?zenledi. Bir y?l abone olmak isteyenlere ?cretsiz modem, iki y?l abone olacaklara ?cretsiz modem ve iki ay ?cretsiz kullan?m verilecek.
Ara
sevdaa
teşekkürler..
Ara
MasaL_perisi
Hımmm...
Fena kampanya değil yani...Smile
Bilgi için Teşekürler arkadaşım
Ara
Masal_yuzLu
valla kardeş
ben öğrenciyim tek başıma o kadar prayı vermem tabi paylaştım.

Ve türk telekom Madem babacan..
o zaman tek port 20 Ytl yapsın
ben 5 ytl fazla verir tek bağlanırım..

hat kendi adıma ve ben korkuyorum neden derseniz.
son dönemlerde bilişim suçları gerçekten arttı.
ve paylaşılan portlar Gerçekten tehlikeli..

Bakalım ne olacak.
Ara
aKMeL
yaa bizim burda paylaşanlar vardı 750 ytl de para cezası kesildi bilginize
hakan2796
ben şahsen paylaşmamak konusunda kararlıyım çünkü 2-yıldan 6-yıla kadar hapis ve 1 milyarın üsütnde para cezası var ben bağlatırken ordaki bayan paylaşmanızı tavsiye etmiyorum dedi ama sonra öğrendim ki kendi mahallesindeki 4-5 tane eve paylaştırmışSmileben her şeyimi paylaşırım ama kız arkadaşımı ve adsl mi paylaşmam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:04 AM