:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__uzaktan Sevd???m__
>As!_M€L€q<
i20miss20you5inhm6.jpg
UZAKTAN SEVD???M

Sana uzaktan bak?yorum. Sana bakmak inan?lmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince akl?m da senin pe?inden s?r?klenip gidiyor, y?re?im de.. Yan?nda biri mi var, ona bir ?ey mi s?yl?yorsun, onunla g?l?yor musun.. i?im yan?yor. Ama senden sonra g?rd???m o insan birden senden biri oluyor. Senin bakt???n her yer art?k g?zel, senin konu?tu?un her insan, ?zel oluyor.

Sen evine ?u yollardan gidiyorsun. Ard?ndan y?r?yorum. Beni fark etmiyorsun. ?n?nden ge?ti?in evlere, g?lgesinde y?r?d???n a?a?lara, her g?n bindi?in otob?se bak?yorum. Senin g?z?nle bak?yorum. Sen yokken de o yollardan defalarca ge?iyorum. Senin kokun, senin havan, senin auran sinmi? havaya.. Sanki seni soluyorum.

Ak?amlar? ne yapars?n acaba? Sofraya oturdu?un zaman yan?nda kimler var? Hangi yeme?i severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitaplar? seversin? Ne t?r filmlerden ho?lan?rs?n? Televizyon izler misin? Gece soka?a ??kar m?s?n? Arkada?lar?nla en ?ok neye g?lersin? En ?ok kim k?zd?r?r seni..Hangi futbol tak?m?n? tutars?n?

Bilmeliyim. Senin hakk?ndaki b?t?n ayr?nt?lar? ??renmeliyim. ??nk? ben de o filmlere gidece?im, ben de o dizileri izleyece?im, ben de o yemekleri sevece?im ya da nefret edece?im. Bilmeliyim. Ba?tan kuruyorum d?nyam?. Seninle ya?amaya ba?l?yorum.

Onca kalabal???n i?inde, karma??k ya?am?n ortas?nda e?er sen varsan daha seni g?rmeden bir ku? gibi ??rp?nmaya ba?l?yor y?re?im. Bir ???k ?arp?yor y?z?me, bir s?cakl?k y?r?yor g??s?mde. Anl?yorum ki sen vars?n. Sen ordas?n. Sen gelmi?sin. Bakmadan, ba??m? ?evirip seni g?rmeden varl???n?n fark?nday?m.

Ey uzak uzak bakt???m.. g?z g?ze gelmeden, sa??n? ok?amadan, de?il bir r?yay? bir c?mleyi payla?madan sevdi?im sevgilim. Bir a?k filiz verdi, fidan verdi, k?k sald? i?imde. Onu sana g?stermek i?in ?mr?m? veririm.

*TATLI BELA*
çok güzel tatlım benim yüreğine sağlık..........
CariSmaBoY
ooy bebeğim benim yaaa...

Ey uzak uzak baktığım.. göz göze gelmeden, saçını okşamadan, değil bir rüyayı bir cümleyi paylaşmadan sevdiğim sevgilim. Bir aşk filiz verdi, fidan verdi, kök saldı içimde. Onu sana göstermek için ömrümü veririm.

süper bu sözler yaaa.. canım benim... inş güzel olcak herşey
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok g?zel tatl?m benim y?re?ine sa?l?k..........
be?enmene sevindim can?m bnm saol
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ooy bebe?im benim yaaa...

Ey uzak uzak bakt???m.. g?z g?ze gelmeden, sa??n? ok?amadan, de?il bir r?yay? bir c?mleyi payla?madan sevdi?im sevgilim. Bir a?k filiz verdi, fidan verdi, k?k sald? i?imde. Onu sana g?stermek i?in ?mr?m? veririm.

s?per bu s?zler yaaa.. can?m benim... in? g?zel olcak her?ey
hehe be?enmene sevindim ttl? a?k?mmm evt in? her?ey g?sel oljakkk
CariSmaBoY
inş aşkım.. inş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen? Sevd?m.... ROSE 5 418 04-06-2022, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Ben En ?ok Eller?n? Sevd?m.. ROSE 3 403 04-06-2022, Saat: 04:40 PM
  En ?ok Sen? Sevd?m eRCi 3 460 04-05-2022, Saat: 12:53 PM
  O Ben? Hep Sevd?! bilgeis 3 386 04-04-2022, Saat: 09:40 AM
  B?yle Sevd?mm.....b?r?c???meeeee >As!_M€L€q< 16 718 04-02-2022, Saat: 01:55 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 08:54 PM