:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R?zgar?n K?z? ...
Firari Fırtına
Sonunun ne olaca??n? bilmeden amans?z,zamans?z bir sevdaya yakalanm??t? r?zgar?n k?z?.

Onu ilk defa denizin ve g?ky?z?n?n b?t?n g?zelliklerini g?zler ?n?ne seren u?urumun kenar?nda g?rm??t?. ?ocuk alabildi?ine uzun boylu ama bir okadar zay?f da??n?k sa?l? ?z?m g?zl? birisiydi. U?urumun kenar?na emin ad?mlarla y?r?d? ve bir ta? par?as?n?n ?zerine oturdu. Cebinden ka??t ve kalemini ??kard?.

Buru?mas?ndan korkarak ka??da bir ?eyler yaz?yordu. Bir mektup. Bir veda mektubu, belliki buraya intihar etmeye gelmi?ti. Ama neden, neden b?yle bir ?ey yap?yordu ki oysa daha ?ok gen?ti. Bir ?eyler yapmal? onu vazge?irmeliydi ama nas?l. O s?rada gemilerin uzaktan sesleri duyuluyordu. U?urumun kenar?ndaki kayalara vuran dalgalar k?r?k bir melodiyi olu?turuyordu. Tamam bulmu?tu, ona

nas?l ula?aca??n? bulmu?tu. Hafif bir esinti olarak ?ocu?un ?zerine do?ru esti. ?ocuk bir an kulaklar?nda ‘dur yapma l?tfen dur’ diye bir ses duydu. ?rkilmi?ti ses kar??s?nda. Ayn? sesi tekrar duydu kulaklar?nda birisi ona ‘ l?tfen dur ben r?zgar?y?m’ diyordu. ??i ?rpermi?ti, etraf?na bak?nd? kimseler yoktu ondan ba?ka

ileride bir a?ac?n yapraklar?n?n h???rt?s?ndan ba?ka bir ses duyulmuyordu. Ayn? sesi tekrar duydu kulaklar?nda ‘ben r?zgar?n k?z?y?m, ben r?zgar?n k?z?y?m, r?zgar?n k?z?’. Arkas?na bile bakmadan oturdu?u yerden do?rularak uzakla?t?.

R?zgar?n k?z? mutluydu. Onu bu sonu gelmeyen yolculu?a ??kmas?ndan vazge?irmi?ti. Ertesi g?n yine oraya gitti; ama ?ocuk yoktu, ertesi g?n ve sonraki g?nler ama ?ocuk gelmiyordu. Anlam?n? veremedi?i bir duyguyla onu g?rmek istiyor, ona sar?lmak istiyordu. Yoksa onu seviyor muydu. Hay?r,hay?r bu olamazd?, onun duygular? hisleri olamazd?. Peki ya bu neydi? A?km?yd?.Onuncu g?n?n sonuydu, g?ne? batmak ?zereydi. Mart?lar al?aktan u?uyor av?n?

yakalay?p tekrar g?ky?z?ne gidiyorlard?. Tam umudu kesmi? gitmek ?zereydi ki, o gelmi?ti. Sa?lar? yine da??n?kt?. Ama o g?zlerinde bir ???k vard?. Ne?e sa??yordu etrafa ?z?m g?zleri. Hafif bir esinti olarak ?ocu?un ?zerine esti.?ocuk onun gelmi? oldu?unu fark edecek ki kollar?n? a?m??t?. ?ocuk bir f?s?lt? duyuyordu kulaklar?nda ‘ seni seviyorum ?z?m g?zl?’. Art?k bu sesin neye ait oldu?unu biliyordu, bende diyordu dudaklar?,bende seni seviyorum r?zgar?n k?z?.

R?zgar?n k?z? mutluydu onu g?rmese bile onu seven ona de?er veren birisi vard?. Sar?lmak istiyordu ona delicesine, ?o?kuyla sar?lmak.

Ve ?yle bir esti ki sar?lmak i?in o zay?f ?ocu?un u?urumdan a?a?? d??ece?ini hi? tahmin etmeden…

...
>As!_M€L€q<
vayyyyyyyy süper fırtınaa saol..
speedy_girl
VAVVVVVVVVVVVVVVVV SÜPERSİN TŞKLER HARİKA DI ............ AMA SONU ......... BİLİNEN Bİ HÜSRANLA SONUÇLANDI YİNE .......... PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL ARKADAŞIM YÜREĞİNE VE EMEĞİNE SAĞLIK........)
Ara
Firari Fırtına
İlginiz için tşk.ler...
MasaL_perisi
Dün okudum ama yorum yapma fırsatım olmadı...
Bilgisayar kapandı...Sad
Ruzgarın kızı mı acaba onu kapatı...Smile
Teşekürler Fırtına çok güzel ve anlamlı bir hikaye
Ama bazen tutamıyoruz kendimizi çok sevince...Ve dönüşü olmayan zararlar da veriliyor...Tıpkı az sevince gibi...
Ortası ne?
Kim bilir...Smile
Ara
Firari Fırtına
Bu yorumu alkışlamak lazım ...

Teşekkürler....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Da? R?zgar?.. hulleci 5 399 04-06-2022, Saat: 07:24 AM
Son Yorum: wildfang
  ?ki Damla R?zgaR Masal_yuzLu 43 1,889 05-12-2007, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: ALBAY_CAT