:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
msn nikleri
eRCi
) ?ug?n Sen!n i?in ?!r Kur?an Kest!m ?!LekLer!m HaLa Kan?yor Ve Ac?yor.

2)Kapat GozL?rini V? Bana Bak B?n! Diy? N? varsa Gordugun i$t? O S?nin Yoklugun..

3)Fani Dunyanin Baki Padisahi D?giliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz.

4)GozL?rD? Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

5)Gozun Aydin Artik Ozgursun . .Artik ?aGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr V? KucakLAr S?nin.

6) Seni Hayat?n Kurallar?na G?re De?il Kafama G?re Ya?adim

7) H?sr?t?m'd!? $?md? ?s? ??fr?t!m's??, duy bunl?r?; k?lb??? ?$l?s??, s?? ??s?l b?r?s???

8)Sen Benim Hem var olu? ; Hemde Yok Olu? Sebebimsin .

9)??ni k?ybetmeyi G?z? ?L?n?, k?z?nm?k i?in AsL? u?r??m?m

10)?!L~~ ?dImI~~ ??$t?n~~ ??Ss~~ k?L?in? , ??$~~ h?rf!~~ ????k~~ QLSuN.

11) Tek Y?rek Tek Bilek!Kral?na Tek Kur?un..

12) k?Lam y?t?r mi sandIn ka? pak?t t?t?n ?it?rd? d?rdi ?itm?z insanIn .

13)b1r hayat sectim ! hayat'larin icinden. sebebsizce ya$iyorum ?Lmek isterken deLice .

14) R?zgarLar? ?ekLerim Penceremde, GeLmice?ini ?iLe ?iLe..GeLsede Deva OLmaz Kokunu Getiren R?zgarLar, G?zLerimdeki Ya?? SiLmeye

15) y?llar ?nceydi cokta g?zeldi simdi d?s?n?nce. Benimsin demistin bende Senin renkli RENKLI RUYALAR Oteli'nde . .. .

16)Payla?man?n Asaletini Hi? Bir zaman ?enciLLi?in ?irkinLiqine Tercih Etme & ?yle ?ir SevqiLi Se?ki Sen Onun ??in ?l?m? D???n?rken O Senin ??in ?oktan ?lm?? Olsun..

17) Bir Oyun Deilmi Hayat Sahnelenmeyen Oyuncu Olmak Dururken Seyretmek Neden? Her?ey Bo? D?nyada Her?ey Bo? Hayatta Ya?ad???m Kar Yan?ma.... .

18)YA?AMAK ANLAMAKSA ANLADI?IN KADAR YA?ARSIN...ANLAYANA

19)DuyguLar? a???a veren g?zLer oLmaSa kaLp hisLerin Mezar ta?? oLurdu..
20) h?ps? g?d?c? s?n k?L?c?,h?ps? ?nL?k s?n h?y?t d?Lu,h?ps? ??cuk?? s?n g?r??k??,h?ps? ?yL?s?ne s?n ?L?s?y?..

21)iStedi?imi verin t?zLu rAfLarImdA ge?mi$im yAnar ?enim g?zLerim daLar derin ?enim hisLerim ??yLedir yerLi yersiz s?yLenir s?zLerin ?ana ?i simgedir i?imde mimLenir

22)Gen?Ligimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet att?ranLara , Kadehi eLimize tutu?turanLara,her Kuytu k??ede esrar? cektirip ??l?y? tersten yakt?ranLara isYan?m aLLah'a degiL T?m aLLah's?zLara..! G?nahkar SokakLar?n t?vbekar DelikanL?s?

23)?nan?yorsan savunduklar?na, arkas?nda duracaks?n..gerek yok cellada c?kar?ld???nda dara?ac?na, tabureye sen vuracaks?n !

24) ??D???M |{??????|{???D? ???? ?????Z???? ??]?[?M ???? ???

25) N?k†ay? k?ydu?um ?N N? S?nd?n ?ir ?S?r N?d? ?nd?n ?ir iz k?L?j?k . . ..

26) Akl?m? kaybetmekten de?il, bulmaktan korkuyorum..

27) Sanma ?iL?kL?r!md?k! jiL?t k?Sigi 10Lar a?kImIzIn b?d?Li 10Lar zaLim!n di? !zLer!

28) S?vd? ?kt?m ?h???t? ??????r?m , ??k S?vm?$t?m ?$t? ???? ??????r?m , v?zg???Lm?z S??d?? S?? k??d??? S??? ??kt? k?????r?m ..

29)??KaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhO?LuK mU ??Ki Mi,AnLaMaD?M GiTT?..??KaR YoL HaNg?s? ?SeN m? SeNs?zLiK m?,Ya?aMaK mI ?LmEk Mi???

30)Emek VeR, KuLAK VeR, BiLG? VeR, BoR? VeR; AmA BoS VeRME! ?Y?Y? ArA, G?zEL? ArA, DO?RUYU ArA; AmA KuSUR ArAmA!

31) H?? VaraMaDIM FarkI?a, D?$??M?D?M k? ?arI?I UZagI ta$I?aMaDIM, $?MD? ??k???ruM ?st? kahrI?IY??? acILar ta$I??ruM, D??D? kaLa? g?Z ?a$LarI?I.MutLuLugu satI??ruM ZararI?a, kaLDIr ?st?MD?? Par?aLa?a? ? ?akI$LarI?i

32)CeSarE†imiN ?i††i?i yErdE ?SaRe†iM ?a$Lar

33)S?wdam?z?n ad? B?rrak Sonu toprak d?n?n aL?ak oLSun ..??nd?n ???k??I y?L?n ??nd?n ?onr??I ?L?m , ??nd?n qayrI?Ina yokum !

34) Hele Bir Kapans?n Kap?lar ! Sular Durulsun ! B??ak Atacag?m Tam 12'Den ! K?sa Devre Yaps?n Kalbim ! Eller?m inatla Dokulsun C?garaya !

35) DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR.

36) ?y Karanl?k Gecenin Hay?rs?z Zalim K?z? .. Sorgusuz SuaLsiz Asigim saNaaa uLannn (;

37)Piyasanin KraL'i OrTamin Adami Warmi itariz oLan .

38)A$k Mi ? O D?Digin Gazoz AgaCi Burda Y?tismiYor ! ..
'?oBaN oLuR KoYuN G?DeRiZ,KaFaM?Z BoZuLuR EsRaR i?eRiZ,BuNaL?Ma GiReR JiLeT ?eKeRiZ...''IzmitLiyiz''?L?M?Ne SeVeRiZ

39) Ya Sahip Olursun ?ana ?u Hayatta Ya Hayal oLur KaL?r?m R?yaLar?nda Ya $ark?n oLur DoLan?r?m DudakLar?nda Ya Uzaktan geLen Ses oLur KaL?r?m kuLakLar?nda

40)Olume sozum yok sadece... Avuclarim kaniyor.

41) Ben Sevdi?im U?runa Yanm???m .1Siz Yanmasan?z Nolur...Ben Sevdi?im U?runa ?lm???m Siz ?ld?rseniz Ne Olur.!

42)H?r q?n? ?!r ?M?r w?r!yorum, warL?q?na Dua , yokLuquna !Syan ?d!yorum

43)a$k ?ekiLmez ?uraLarda ?en Hep Seni Arad?m.. Duvarlara Senin i?in Resim ?izip Aglad?m.. Sen uyurKen ?en D???nd?m.

44) S?n? ??ddu?Lar ??L? ?ok $?yt?n? S?tt?m S?n? , Ond?n ???k? K?mS?n Yok...! Art?k Oyn?m?n? G?r?k Yok, ??nk?; G?ri D?n?? YoL?n Yok...!

45)HHHerkezzz aAAyn?ykennn BBBizzz FFFarkl?yd?kKK ???imdiii HHHerkezzz FFFarkkk PPPPe?indeee ???izzz YYYineee AAAyn?y?zzz

46) ?eReFSiZ DoSTLaR?N oLaCa??Na DeLiKaNL? D??MaNLaR?N oLSuN!

47)'?izi iTE K?PEGE reziL etmeyin. ?T?N hatr? YOKSA sahibinin hatr? varki BURDAYIZ.bir G?nde kraL OLmad?kki, bir G?nde tahttan ineLim!

48)S?vm?di?in ?IrIn? AsLa S?nI S?vIyorum D?m?..??Ind? oLmAyAn DuyguLAr vArmI$ gI?I S?z ?tm?.KIms?nIn HAyAtInA KAL?InI KIrmAk ??In GIrm?

49)Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Bo? Vermi?Lerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda Y?zenLerdeniz. Bizi Arama L?ks MeyhaneLerde, Biz Dost ?arab? i?enLerdeniz.

50) NamLudan ??kan Kur?un Sadece NamLuya Geri Girmez.. kaLpden ??kan Sesde hi? Susmaz ...

51) h?y?tt? ?? g?z?l d???? , b??l? y?s?d?kl?r??? ???t ! y?s?m?d?kl?r??? d?s?? ...

52) Kim Demish UyusTurucu ZaraRL? DiYe..Ben HerSeYimi aY?kkeN kayBeTTim

53) Kahpe Hayat : Ya g?ld?r?r ? Ya A?latirsin ? Neden Hep A?layanlardan Olduk.!
EyLuL
cok guzeller emeginize ve yureginize saglikSmile
Ara
tatlı_cadı
çok qüseL nerdeyse hepsini aLdım Big Grin
Ara
eRCi
al al yaw hepsini senin olsun ....Confusedmiley17:
peri kızı
yuregınee saglıkk Wink
Ara
happy yeliz