:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?sa k?sa kendinizi tan?t?n?z l?tfen ...!!!
Firari Fırtına
EEeee sıra kimde ...????
kayıp_gölgeler
Merhaba arkada?lar ben site patlat?lmadan ?nce tabi bu yakla??k 1-2 sene ?nceydi san?r?m bu sitenin ilk moderat?r?yd?m...:kral: Confusedmiley9:

Uzun bir s?re siteye gelmedim ??nk? i?lerim ?ok yo?undu ?imdi de yo?un ama ara s?ra da olsa u?ruyorum...

Ben istanbul'day?m ?zel bir ?irkette ithalat sorumlusuyum,ayr?ca muhasebeye de bak?yorum, ya??m 24 bu kadar yeterli san?r?m...Big Grin
Ara
Firari Fırtına
kay?p_g?lgeler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba arkada?lar ben site patlat?lmadan ?nce tabi bu yakla??k 1-2 sene ?nceydi san?r?m bu sitenin ilk moderat?r?yd?m...:kral: Confusedmiley9:

Uzun bir s?re siteye gelmedim ??nk? i?lerim ?ok yo?undu ?imdi de yo?un ama ara s?ra da olsa u?ruyorum...

Ben istanbul'day?m ?zel bir ?irkette ithalat sorumlusuyum,ayr?ca muhasebeye de bak?yorum, ya??m 24 bu kadar yeterli san?r?m...Big Grin

Merhaba ...

2 y?l ?ncede olsa forum i?in emeklerinize te?ekk?r ederiz , Sonras?nda hala ara arada olsa burda olman?z sevindirici . Payla??mlar?n?z? ve sizi burda tekrar g?rmek ad?na Ho? Geldiniz diyorum ...

Sevg ...
kayıp_gölgeler
HoŞgÖrdÜk...Smile
Ara
Firari Fırtına
Evet Sıra Kimde beyler bayanlar ....

Hadi ama ....
PaPaTYa_PReNSeS
walla arkadaşında dediği gibi google da bişi arıyodum tesadüf eseri girdim buraya hemencik üye oldum sizleri ve paylaşımlarınızı
çok beğendim...neyse adım $ule ( : geneli biliyo AMA NEYSEWink
Ara
İLAYDA
bende ilayda
Ara
Firari Fırtına
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:walla arkada??nda dedi?i gibi google da bi?i ar?yodum tesad?f eseri girdim buraya hemencik ?ye oldum sizleri ve payla??mlar?n?z?
?ok be?endim...neyse ad?m $ule ( : geneli biliyo AMA NEYSEWink

?ule han?m ,

?imdi ?urda bir fikir birli?i yapal?m .. Google m? t?k. edelim , size mi ? Smile Yahu bu google neymi? bee , helal olsun valla ...

Sevg ...
Firari Fırtına
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende ilayda

?ok g?zel anlaml? bir isme sahipsiniz . De?erini bilin ... Bu arada burda olman?z sevindirici ..

Sevg ...
Firari Fırtına
?LAYDA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende ilayda

Bu arada isminizin anlam? .....

?layda = Su Perisi ............. Smile

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  L?tfen Arkada?Lar Son Noktam 20 1,364 04-07-2022, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Ho?geldiniz ...!!! Okuyunuz L?tfen ...... Firari Fırtına 141 5,535 04-04-2022, Saat: 07:41 AM
  Yardim Ed?n L?tfen EYVALLAH 8 868 04-02-2022, Saat: 10:25 AM
  L?tfen Okurmusunuz EYVALLAH 1 469 09-08-2006, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: Leader
  L?tfen Yardiiiiiiiiimmmmmm!!!!! ZeYNeP_CiX 8 834 08-17-2006, Saat: 10:51 PM
Son Yorum: *melis*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:04 AM