:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurtlar Vadisi K?yde ...
Firari Fırtına
KURTLAR VAD?S? K?YDE

Kahramanlar?m?z Antep’ten ?ey pardon Irak’tan d?nd?kten sonra yolda

Memati :- Usta????, ?imdi nereye gidiyoruz

P.Alemdar : - Bilmiyorum memati, gidiyoruz i?te

Memati : - Bundan sonra ne yap?caz usta???

Abdulhey : Valla abi benim de kafamda ayn? soru vard?

G?ll? Erhan : Ben evlenip ?oluk ?ocu?a kar??al?m diyorum

P.Alemdar : Hakl?s?n galiba Erhan. ?imdi elde avu?ta bir ?ey kalmad? ve herkes bizi tan?yor. Millet bizden yard?m isteyecek ve bizde arpa tamamen nanay. Kimseden i? de isteyemeyiz. Racona ters olur. En iyisi Anamgilleri g?nderdi?imiz k?ye gidip oraya yerle?mek. Orda evleniriz beklide. Zira memlekete yeni Polatlar, yeni Mematiler, yeni Abdulhey’ler ve G?ll?ler ?retmenin zaman? geldi.

K?ye gidilir. K?y?n a?as? onlar? kar??lar.

K?y a?as? - Ho? geldiniz Ali bey

P.Alemdar - Ha demek benin kim oldu?umu biliyorsun. Taakk, taaak (silah s?kma efekti). Benim kim oldu?umu kimsenin bilmemesi laz?m. ?ki ki?inin bildi?i s?r de?ildir.

G?ll? Erhan :- Ne yapt?n Polat abi, niye vurdun ki adamca??z?.

P.Alemdar : - Demek sen de beni tan?yorsun ha. (silah? do?rultur)

Memati :- aman usta??. Ne yap?yorsun. O g?ll?

Memati :- Abd?lhey, la dikkat edin usta?? iyice z?vanadan ??kmaya ba?lad?. Tehlikeli olabilir

Abd?lhey :- Valla hakl?s?n, Silah?ndaki mermileri ?akt?rmadan alal?m, yoksa bu gidi?le g?me gideriz.

G?ll? Erhan :- Yaw abime deli muamelesi yapmay?n. Ara s?ra kriz geliyor, o kadar.

Ve K?ye yerle?irler. Polat tan?nmamak ve fazla g?z ?n?nde olmamak i?in
?oban olur. Di?erleride yard?mc?lar?.

P.A:- Memati Koyunlar? toplant?ya ?a??r, gelmeyen olursa s?k topuklar?na.

M:- emredersin usta???. ( vah vaah yaz?k usta iyice elden gidiyor valla.)

P.A:- Bak?n millet beni iyi dinleyin. Art?k buran?n sefiri benim. Dolay?s?yla kimse kendi kafas?n?n dikine gidemez. Aksini yapanlara racon kesilir. Pardon ben racon kesmem kafa keserim. Ona g?re aya??n?z? denk al?n.

Bu arada bir kurt s?r?s? de yak?nlardaki vadide ya?amaktad?r. ?? d?rt tane kurt gezintiye ??km??t?r.

- la bak?n bir koyun s?r?s?. Bu ?oban acemi galiba bizim b?lgeye gelmi? salak hehehehehe

- Sus o?lum. Sen ?oban?n kim oldu?unu biliyormusun.

- kimse kim. Hehehe benim i?in fark etmez.

- lan salak bu Polat Alemdar lan. Tan?mad?nm? kafas?z.

- anaaa do?ru lan. Yand?k valla. Dur lan ?unu daha yak?ndan bi g?reyim.

- mayyakm?s?n sen o?lum. ?yle hayran hayran bakma. Onu tan?d???n? anlarsa ?l?rs?n. Bilmiyormusun onun me?hur laf?n?.

- ne ki o laf

- ?ki ki?inin bildi?i s?r de?ildir. Hadi ?akt?rmadan uzakla?al?m hadi.

P.A:- Memati, ?u kurtlara bak bakal?m ne konu?uyorlar. Bana sanki beni tan?d?lar gibime geldi.

M:- yok usta Allah’?n hayvan? nerden tan?s?n.

P.A:- S?yle onlara buran?n sefiri art?k benim. Bundan sonra domuz hari? ne evlarlarsa bana pay verecekler. Buran?n harac? art?k bana ?al???r. Ya verirler, yada defolup giderler.

M:- Emredersin usta??

P.A. Memati asl?nda akl?ma ba?ka bir fikir geldi. ??yle iyi bir esetetik?i bul. Beni ameliyatla kurt yaps?n. B?ylece aralar?na girip onlar? da??t?cam.

M:- Pardon usta??. Ama estetik cerrahi daha o kadar geli?medi.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Firari Fırtına
Güzelim film ne hale geldi SmileSmileSmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:03 AM