:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
)d(d)(d)d(
CeYDa HaNDe KeSiM
hakl?s?n oyle b? rapteye gelm?s?m k? gozler kapat?l?yo kulaklar t?kan?yo d?yecek soz kalm?yo ve cares?z mahkum oluyorum k?l?t vuruyorum yureg?me
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hakl?s?n oyle b? rapteye gelm?s?m k? gozler kapat?l?yo kulaklar t?kan?yo d?yecek soz kalm?yo ve cares?z mahkum oluyorum k?l?t vuruyorum yureg?me

Susmalar?m?n bedelini a??r ?d?yorsun sen "O"gitti?inden beri
A??r ?d?yorsun ses ??karmamam?n bedelini..
Dur demeyi,gitme demeyi s?ylemiyorsun susmay? se?iyor y?re?in
A??r ?d?yor gidi?inin

bedelini...
Y?re?in ellerinde kald? "O" giderken
ve SeN sessizce izledim gidi?ini
?imdi y?reksiz bekliyorsun
Yine gel diyemedin ve yine y?reksiz......

....................................................................
....................................................................
................................................................yaz?yorum sadece yaz?yorum cok sey anlatt?m susarak kimi anlad? kimi duydu konu?an insan?n g?zleri yasar?nca susar sustukca anlatmak istedikleri dile getirir..... Sad
CeYDa HaNDe KeSiM
kelimeler yerini ?imdide (.............) b?rakm??sa e?er ortada suskuluk varsa umudun mumunu yakacak ate?te art?k coktan kendini suyun caz?bes?ne b?rakm?s demekt?r elveda............
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kelimeler yerini ?imdide (.............) b?rakm??sa e?er ortada suskuluk varsa umudun mumunu yakacak ate?te art?k coktan kendini suyun caz?bes?ne b?rakm?s demekt?r elveda............

(zaman!!) asl?nda ben susmay? terci edenlerden de?ilim susmak istemezdim ama ?aresiz kald?m (zaman)Bu ?ocuk kalbim sana s?ylenecek binlerce s?zle, yaz?lacak binlerce sat?rla dolu.?u anda elimden gelen sadece susmak..................
CeYDa HaNDe KeSiM
susan sadece sen deg?ls?n yada yazmaya yetmeyen murekkep deg?l yetmeyen ne b?l?yormusun b?raz umut b?raz cesaret susanlarsa tum evren
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:susan sadece sen deg?ls?n yada yazmaya yetmeyen murekkep deg?l yetmeyen ne b?l?yormusun b?raz umut b?raz cesaret susanlarsa tum evren
umutlar kimsenin umutlar?n? k?rmamak gerik berki sahip oldu?u tek ?ey odur ne dersin? ama bazende Susmali insan sira ona gelince bazen bir anlik susmanin anlata bilecegi seyleri saatler s?ren konusmalar anlatmakta yeterli olamiyor
CeYDa HaNDe KeSiM
ama ben?m ?ht?yac?m var doldurulmas? gereken bosluklar?m var
Ara
eRCi
benimde ihtiyac?m var hemde ?ok o bo?luklar? doldurmak i?in ama Sad ?n?mde bir engel var(zaman)hep s?ylemek istedigim o sarki varya dudaklarimin arasindaki o sarki sustu , penceremin dibine vuran o yagmur damlalari sustu, y?regim sustu, konusan dilim sustu , ben sustum, ben sustum s?rf senin i?in sustum hep b?ylemi kalaca??m ki ? hay?r elbet bende konu?aca??m hemde hi? susumadan hayk?raca??m herkese heryerde amam (zaman) (sab?r) (sevgi) (sevmek) (beklemek)uzaktaki yer sen s?yle......Feryadima sahit g?kdeki yildizlar...
happy yeliz
paylaşım için teşekkürler çok güzel SmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
sagolun o s?z?n guzell?g?n?z
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:12 PM