:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
)d(d)(d)d(
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya ben buyumek ?stem?yorsam ya sen ben? hergun sana yen?den dogmaya zorluyorsan o zaman ne olacak cares?z ben sen?n kucugunum
ve ben?m ?ht?yac?m olan hersey sadece sende var nefes?m

tek bir soru sor kedine...
sadece bir soru diyorum...
hayat?ndan ??kar?p atamayaca??n,
demir gibi sert,duvar gibi so?uk,
?l?m gibi ka??n?lmaz,hayat kadar ger?ek...
ac? kadar y?re?ini yakan,
ayr?l?k kadar kavuran...
ama soyut...kavram?
biliyorsun,
ya??yorsun can?m benim...
MasaL_perisi
Teşekürler ikinizede...
Ara
eRCi
han? B?r Kelebek Yakalarsin
Avucunun ???nde..
Bakmak ?sters?n
Ya?iyor Mu D?ye..
Baksan Ka?acak
Simsiki Tutsan ?lecek..
??te B?yle B?r?ey Sen? Sevmek...!!!
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Te?ek?rler ikinizede...

Sana da te?ekk?rler MasaL_perisi saol eksik olma....
eRCi
G?zel g?ren g?zler g?zel d???n?r... G?zel d???nenler hayattan lezzet al?r...

Birg?n kar?nca sevdi?ine yol alm??, nereye diye sormu?lar sevgilime demi?, bu ayaklarla zor gidersin demi?ler, yolunda ?l?r?m demi?...

?yle senden ?ok uzakta de?ilim g?rmeyi bilen g?zlerin bak???nday?m, belki daha da yak?n?nda kalbinin her at???nday?m
CReATuRE
ke?ke hayatta her gidi?in birde d?n??? olabilse o zaman ayr?l?klar belkide bu kadar ac? vermez insanlara...
CeYDa HaNDe KeSiM
hayat ?yle savurgan ki b?rakt?m ?c?ne kend?m? hergun gozler?m? ac?ya acar oldum en kotusu ne b?l?yormusun ?nsanlara olan guven?m? tamamen y?t?rd?m art?k tek dostum kend?m?m cok mecbur kal?rsam aynaya bak?p ?c?m? ona dokuyorum ?slak gozler?m gormez oluyor art?k evren? kend?mden baska herkez?
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayat ?yle savurgan ki b?rakt?m ?c?ne kend?m? hergun gozler?m? ac?ya acar oldum en kotusu ne b?l?yormusun ?nsanlara olan guven?m? tamamen y?t?rd?m art?k tek dostum kend?m?m cok mecbur kal?rsam aynaya bak?p ?c?m? ona dokuyorum ?slak gozler?m gormez oluyor art?k evren? kend?mden baska herkez?

Neden ni?in art?k tek dostun kendinsin nereye ka?aca??n? bilmedi?in i?in o diyarlar? terkedemezsin! ?ok ??k?r ya??yorum dersin! Hayat?n sana sundu?unu kabul edersin!
Lakin beyninin en kuytu k??elerinde hep bir soru i?areti olmu?tur! Y?re?inin en derin yerinde hep bir ate? yanm??t?r! Bir yan?n hep eksik kalm??t?r! Yan?l?yor muyum?

Bazen bir sahilde dalgalarla konu?ursun ve fark?nda olmadan ?fkeyle denize ta? atars?n sanki y?llar?n i?inde biriktirdi?ini bo?alt?r gibi Bir as?r ??zemedi?in harflerini birle?tiremedi?in bulmacay? ??zersin! kendi i?inden ge?en leri yazars?n o y?re?in kadar temiz sayfalara Hayat?n bir s?r perdesi gibi bir anda a??l?r!
Ni?in g?lerken a?lad???n?,Y?re?ini s?k??t?ran o a??r ta??n nereden geldi?ini,En mutlu anlar?nda bile neden kalbinin hi? ?arpmad???n? ?evrende y?zlerce insan varken neden senin kendi i?inde yaln?z oldu?unu Y?ld?zlar?n parlakl???n?n ni?in g?zlerini kama?t?rmad???n? G?ne?in ni?in seni ?s?tmad???n? anlars?n Birden hi? a?lamad???n kadar a?lars?n Belki de kabullenmek istemezsin y?llar?n?n bir ta? par?as? gibi
?a?layana at?ld???n? Bunca y?l al?p verdi?in nefeslerin bo?a oldu?unu ve asl?nda ya?amad???n? anlars?n asl?n da hi? anlamad???m? sand???nda yan?ld???m?da berki bu yaz? da anlars?n Eksik kalan bir yan?n var ya? ??te "O" eksiktir! Her ?eyin olmu?tur belki! Ama "O" yoktur! Belki benimde her ?eyim oldu ama "SEN" yoktun! Uyand?m bu bitmez uykudan Anlad?m yoksun Ya?amaya de?er SENU?runda ?l?m? g?ze alabilece?im SEN Sa??n?n bir teline t?m g?nahlar? hi?e sayabilece?im SEN Bir bak???na b?t?n yasaklar? ezip ge?ebilece?im SEN ?nsan herkesi, her ?eyi sevebilir G?zel bir kalbi seversin bir ?i?e?i seversin bahar? g?ne?i y?ld?zlar? ?ocuklar? seversin... Hatta ?ok seversinAma...A?K varyacan?m....SEVG?varyaA?Kba?kad?r..SEVG? ba?kad?r ?imdi s?yl?yorum sana E?er y?re?indeki bo?lu?un A?K SEVG? oldu?una inan?yorsan? Ve Bulduysan "O" insan? "O" a?k?! SEVG?Y? Kafandaki sorunun cevab? "O" ki?i ise? Ka??rma "ONU" sonra ?ok ge? olabilir! Ne kadar ya?ayabilece?ini biliyor musun? Sar?l "ONA"... NEFES?N Son nefesin gibi!..

CeYDa HaNDe KeSiM
herg?n yeni bir ger?ekle y?zle?mekten b?kt?m ben? tuketen ?nsanlardan b?kt?m
Ara
eRCi
tisadyec Adlı Kullanıcıdan Alıntı:herg?n yeni bir ger?ekle y?zle?mekten b?kt?m ben? tuketen ?nsanlardan b?kt?m
,

......................................................................
......................................yaz?yorum sadece yaz?yorum.ECEL gibi...Sad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:10 PM