:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Ger?ekten Bana A??k Olabilir Misin...?
€BeRimSin
Sen Ger?ekten Bana A??k Olabilir misin?
Sen, yaln?zl??a inat b?t?n bir geceyi, sevgilinin d???yle ge?irebilir misin? Gelmeyece?ini bile bile, sanki her an kap?dan girecekmi? gibi g?z?n? k?rpmadan sabaha kadar bekleyebilir misin? Bug?ne kadar ne ya?ad?ysan ya?ad?n. Bunlar?n hepsinden s?yr?l?p, ?z?n? asla yitirmeden yeni bir kimlikle ba?ka d?nyalar kurup yeni hayat?n? mutlu k?lmak i?in u?ra?abilir misin? Ya?murun alt?nda akl?nda sevgilin, duda??nda onu anlatan bir ?ark?yla m?r?ldanarak saatlerce y?r?yebilir misin? Oysa herkes ka?maktad?r ya?murdan. Seni ?slatan?n asl?nda ya?mur de?il a?k oldu?unu anlayabilir misin? Y?re?ini cesurca a??p, bazen a?lamay?, bazen ?mitsizce beklemeyi, bazen ?fkelenmeyi ve herkesin huzurlu olarak niteledi?i sakin, beklentisiz, s?rprizlere kapal? hayat?n? terk etmeyi g?ze alabilir misin? Nefes alman? zorla?t?ran, y?re?inin yerinden f?rlayacak gibi ?arpmas?na neden olan, ho? ama zaman zaman da s?k?nt? verici o heyecan?, saklamaya ya da azaltmaya ?al??madan her zaman ta??yabilir misin? ?zlemin, k???c?k bir kordan, kentleri yakacak kocaman bir yang?na d?n??mesine izin verebilir misin? Elde etti?in her ?ey senin olsun. Sen yar?n i?in hayal kurabilir misin? Arzulad???n sevgiliye kavu?man?n hayalini kurmaya cesaret edebilir misin? Bunu yaparken baz?lar?n?n sana "aptal" deme riskini g?ze alabilir misin? Hi?bir ?ey d???nmeden, sadece o an? ya?ay?p y?re?ini, beynini, bedenini co?kunun ve hazz?n kuca??na teslim edebilir misin? Nerede oldu?unu, kim oldu?unu, kimlerle oldu?unu unutup, s?yr?l?p kayg?lardan dans edebilir misin saatlerce? Hem kendini hem sevgilini hatalar?yla, de?i?tirmeden kabul edebilir misin? Her g?ne yeni bir isim verip ba?ka ba?ka anlamlar katabilir misin? Hi? kimsenin g?rmedi?i g?zellikleri fark edebilir misin? Ruhuna ihanet etmeden, sadece y?re?inin sesini dinleyerek ve y?re?in sana "o" dedik?e onun izinden gidebilir misin? S?yle, sen ger?ekten bana a??k olabilir misin?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 846 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,935 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 415 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Sevmez Misin? eRCi 17 860 04-13-2022, Saat: 12:09 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 672 04-13-2022, Saat: 10:30 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 09:39 PM