:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: ?nternetten evlenenler? dogru buluyormusunuz?
nay?r
50.00%
8 50.00%
nevet
50.00%
8 50.00%
Katılımcı sayısı: 16 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?nternetten evlenenler? dogru buluyormusunuz?
speedy_girl
?@R?I EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence Olab?l?r Ama Do?ru K??? Olursa Olur Yan???
SANMIYORUM ARKADA?IM .......... ?K? G?NDE DE BO?ANMALAR OLUYOR......... SA?LIKLI B?R ORTAM DA TANI?MAK VARKEN SANAL BANA APS?RT GEL?YOOOOOOOOOOOORRR .......... D???NCELERE SAYGI..........
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
okk saygıdaa sen bu konununn awukatlıqınımı yapıosun neden her post a sn cwp weriosun chok mrk ettimBig Grin
Ara
speedy_girl
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:okk sayg?daa sen bu konununn awukatl?q?n?m? yap?osun neden her post a sn cwp weriosun chok mrk ettimBig Grin
SEN DE VER TUTAN MI VAR .......... SAYFANI MI DOLDURDUK............Confusedmiley36:
Ara
bilgeis
internetten nas?l evlenilir ? iki ki?i bilgisayar ba??nda nikah memuru da ba?ka bilgisayarda MSN de mi k?yar nikah? SmileSmileSmileSmile mant?kl? yaa olabilir neden olmas?n SmileSmile
İLAYDA
bence sa?ma kar??ndaki insan? y?z y?ze bile tan?yamazken birde internet ?zerinden tan???p evlenmek ?ok sa?ma
Ara
mdmeltemi
Selam sayg?lar arkada?lar...
B?t?n arkada?lar? okudum. Yanl?? anlamay?n ama bir k?sm?m?z sadece yanl??, yada do?ru bulmuyorum yazay?m diye ?ylesine cevap yazm??lar. ?zellikle son zamanlarda bas?nda (hakim davas?) internetten tan???p 3-5 g?n sonra bo?anma davas? haberleri ile chat yada internet ortam?nda evlili?i gerek hicv ederek gerekse olumsuz aksettirerek yay?nlar? okuduk vede seyrettik. 2002 de e?imle tan??t?m. 2003 de evlendim vede ?ok mutluyum. Bir k?z?m?z var ad? da MELTEM. Ha diyeceksinizki baba ne alaka. Evet karde?im ?ok iyi giden evlili?imi ?nternet e bor?luyum alaka burda. ?imdi neden bas?nda olumsuz haberler ??k?yor. Ee d???n?n bir kere ben mutluyum Allah bozmas?n ne gere?i var ??k?pda ben internetten evlendim mutluyum demeye... Arkada?lar bu bir al?nyaz?s? bir kader. G?n?m?z teknoloji ?a??. HEr ?ey oluyor b?y?k konu?may?n yeter.... Sayg?lar?mla
DiLeMmA
Asl?nda cevab?m "Yanl?? Bulmuyorum".. Ama do?ru oldu?unuda savunmuyorum..

Sonu?ta evlilik birlikte ya?amay? d???nen insanlar?n ger?ekle?tirmi? olduklar? bir d?zen.
Sen mant?k payla??m?n? yapt?ktan sonra ha reel ha sanal bir fark? yok benim i?in. D?r?stl?k oldu?u s?rece tabi..
Evlilik a?amas? i?in ?yle yada b?yle internetten ??k?p, g?r??eceklerdir..
Evlilik sanal bir ba? de?il ve sanal evlilik olmad???ndan dolay? da bir sak?nca g?remiyorum..
Sanal imam / Sanal nikah ??kmad??? s?rece Big Grin uygundur, olabilir..
Ara
hulleci
bence bu int. üzerinden evlenenlerin boşanmasının sebebi,int. üzerinden evlenmeleri değildir. garanti veririm ki onlar int. ten tanışmasalarda yine boşanırlar yani bu boşanmaları int. e mal etmeyin...
Ara
kıvılcım
yani karşıdaki kişiye bağlı aradaki uyuma baglı her internetten tanısıp evlenenler boşanmıyo yada internetten tanısmayanlar ömür boyu evli kalıyolar diye bişey yok....sadece biraz ince eleyip sık dokumak lazım bu konuları birbirini iyi tanımak lazımmmmm hayattaki biçok konu gibi
Ara
bilgeis
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileyok beee i.netten evlenilir miSmileSmileSmileSmilebüyük mü konuştum ne ?Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:06 PM