:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Yok Sayd?m
Stinq
U2.th.gifU2.th.gifU2.th.gifU2.th.gifU2.th.gif

Sen bende uzak kald?n. Asla yan?ma yak?nla?amayan, yak?n?mdaki seni tan?mad???ms?n. Sen benim uzaklar?mda kalan sevgilisin.

Uzaklardan gelip, y?re?ime akan sevgili. Hep var olan ama asla var olamayan.

Seni yok sayarak ya?am?ma katt?m. Sana d??ler yakmad?m geceler boyu. ?ark?lar tutmad?m fal olsun diye. Eksiktin ve eksik girdin ya?am?ma.

Sen a?k?n acemisisin sevgili. O y?zdendir k?ymet bilemeyi?in.

?fkelerim var sana, i?ime s??d?ramad???m. Sana s?ylemekten ?ekindi?im. ?ekinmelerim korku de?il, anlams?z geliyor i?imde biriktirdi?im sitemlerim.

Sen istemedikten sonra… Sen ?zlemedikten sonra.. Niye ki sitemim…

Halbuki resimlerin!.. Ne kadar da yak?n?mda gibi bak?yor g?zlerime. Okyanusa dalar gibi, g?ky?z?n? kucaklar gibi. U?urtmas?n?n ucuna, bak??lar?n? b?rakan ?ocuk gibi.

Benim u?urtmam yok sevgili. Benim a?klar?m var. ??ime ?ekti?im. Ta derinlerime gizledi?im, ya?ad???m a?klar?m var.

Sen a?k?n acemisisin sevgili. O y?zdendir k?ymet bilmeyi?in. Oysa a?k y?rek ister. Y?rek k?rm?z?d?r. Asi ve f?tursuz. Sen a?k?n kanatlar?n? alamad?n y?re?ine. ??rp?nt?lar? korkuttu ??nk? seni. Sen sakin denizleri seversin. Okyanus korkutuyor seni sevgili.

Oysa, “seni ?ok seviyorum” demi?tin. Sevmek bu mu sevgili? Sevmek aramamak m?? Sevmek ?zlememek mi?

Hay?r. Sevmek ?zlemektir. Sevmek ak?ldan ??karamamakt?r. Sevmek , deli r?zgarda ko?makt?r. Sevmek. okyanusta y?zmektir. Sevmek, g?zden g?ze akmakt?r. Sevmek, bir y?rek ?arp?nt?s?d?r.

Ben seni yok sayd?m. ??nk? yoksun zaten. Bir yerlerde soluk alman, bana yetmez sevgili. Bende soluk alamad?n ki sen. Solu?unu solu?uma ekleyemedin ki…

Sen a?ka ko?amad?n sevgili. B?rakamad?n kendini r?zgara.

R?zgar seni korkutur. Sen sakin havalar? seversin. Sen, filizlenen tohumu besleyemedin ki…

Ben seni yok sayd?m.

Y?re?in y?re?ime gecikti. Kan?n kan?m gibi akm?yor. Ben ?o?almal?yd?m sende. Oysa sen, benden uzaklar? se?tin. Uzaklar? yak?n k?lmay? beceremedin ki sevgili.

Ben seni yok sayd?m.

Sen a?k?n acemisisin. O y?zdendir k?ymet bilmeyi?in.

Benim u?urtmam yok sevgili. Benim a?klar?m var. ??ime ?ekti?im. Ta derinlerime gizledi?im, ya?ad???m a?klar?m var.

Bir de, bir de ya?ayamad???m a?klar?m var. Sen gibi

U2.th.gifU2.th.gifU2.th.gifU2.th.gifU2.th.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 471 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 978 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 855 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 368 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 321 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 06:51 PM