:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
istek arkadaşlarınızı bildirin lütfen...
mdmeltemi
-Düzeltme (Artik müzik piyasasinda ILGAZ la variz. Bir zaman sonra resimleri kaldiricam arkadaslar..Syglr)

mdmeltemiuk1.jpg
Firari Fırtına
????? ne isteği alacaksınız ????
ciciKIS
waw heman söliiiim bu aralar ağrı dağın eteğinde şarkısına bayılıorum bi söliiiver ses tellerine sağlık eheheSmileçok güsel resimler hoşgeldin buaradaWink
Ara
mdmeltemi
Sitenize hoşbulduk diyelim... Bakarsınız forum için bir gece yaparız vede isteklerinizi söyleriz işallah.. Saygılarımla...
Firari Fırtına
mdmeltemi sitenize girdim ve inceledim ..Çok güzel ama eklentiler hala yapılmamış .. Bu çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum sizi ...

Sevg ...
mdmeltemi
Orası daha yeni yapıldı. Ben oraya müzik çalışmalarımdan eklemeler yapıcaam ama zamanla teşekkürler yinede...
ciciKIS
mdmeltemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sitenize ho?bulduk diyelim... Bakars?n?z forum i?in bir gece yapar?z vede isteklerinizi s?yleriz i?allah.. Sayg?lar?mla...
vala ?ark? isteyin dedin istedim s?lemiosun hehe ?aka...yapar?z in?allah arkada??m ?ok isterim te?ekkrlerBig Grin
Ara
qarisma_ghost
ewet arkdaşlar herkeze mrb bende bu konuya el atayım dedim istediğiniz şarkı varsa bana msnden ulaşın her türlü şarkı mevcut isteyen varsa eklesin yollayabilirim....
Ara
mdmeltemi
Teşekkürler garisma ghost senin arşivine bende de bir parça göndermek isterdim... Saygılarımla
qarisma_ghost
rica ederim ben teşekkür ederim.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yoğun istek üzerine papatya_prenses PaPaTYa_PReNSeS 11 912 04-04-2022, Saat: 07:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Konu Kapatılmıştı..Görmeyenler İçin Tekrar Açtım..Lütfen Tartışma Olmasn.. zuzuCuq 101 4,585 09-28-2007, Saat: 10:20 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Yoğun istek üzerine :))) cagkan_666 16 1,161 12-23-2006, Saat: 08:52 AM
Son Yorum: Leader
  yoğun istek üzerine işte ben GeCe_G?zL? 6 963 10-26-2006, Saat: 11:53 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 01:46 PM