:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevildi?ini bilmeden ?lesiye sevme,sonra sevende sen olursun,?lende...
>As!_M€L€q<
sevildi?ini bilmeden ?lesiye sevme,sonra sevende sen olursun,?lende...
Korkuyorum ?yle korkuyorum ki, karanl?ktan, y?ld?zlardan, seher vaktinden, en k?t?s?ne sensizlikten. ?yle k?r?k ki bir yan?m. Sebepsiz k?rg?nl???m olmad? benim, ben her zaman kendine yeten, ben her zaman elindekiyle yetinen, ben her zaman en ?ok kendini sevendim. Sen ??kt?n kar??ma birden bire, kendimden ?ok seni sevdim. K?rd?n kalbimin kanatlar?n?. Beni k?st?rmemeliydin a?k?ma, kan k?rm?z? ya?murlar ya?d?rmamal?yd?n y?re?ime, k?rmamal?yd?n kanatlar?n? umutlar?m?n, ya?am z?rh?m? almamal?yd?n bedenimden, beni b?yle ??r?l??plak b?rakmamal?yd?n! Bana bunu yapmamal?yd?n! Korkular?mla ba? ba?a Verdi?imiz s?zlere sad?k kalmayacak m?yd?k biz her ne olursa; Karanl?ktan, sabah olmayacak gecelerden, g?ne? do?mayacak sabahlardan, k?r?lm?? kanatlar?mdan. Korkuyorum i?te, utanm?yorum korkmaktan, korkumu hayk?rmaktan. Y?z?n? g?rememekten, sesini duyamamaktan, kokunu alamamaktan korkuyorum. Sensizlik yine bir kur?un gibi saplan?yor y?re?ime korkuyorum. Seni bir daha bulamayaca??m? biliyor ve yine korkuyorum.

Hep sevdim seni, hep bekledim, hep ?zledim. Y?llar ?ncesinde bile tek hayalimdin. Ama ?imdi, korkuyorum kendimden. Seni d???nmedi?im kadar sevdim. Ve her an bitecek gibi sevdim seni. Bitmemesini isterken her an bitecek gibi. Bu bilinmemezlikti belki i?imi kemirip duran. Sen hatalar yapt?k?a i?imde kanayan, kendimi haz?rlad???m o sondu. Bilemiyorum ki, ne kadar dayan?r bu y?rek. G?zlerim ya?larla, y?re?im ac?larla, her yan?m korkuyla doluyor.

Korkular?mdan korkuyorum, s?ylesene kurdu?umuz hayaller, ismini bile takt???m?z k?z?m?z ne olacak? Hat?rlad?n m?? Yoksa o da m? b?rak?r gider beni? Senin gibi. Umutlar?m?z, hani d?nya sevgimizle dolacakt?? Sensiz hayal, sensiz umut, sensiz sevgi olmaz ki, anlasana sensiz ya?am bile olmaz. Umut senle gelecekti hani, bar?? senle gelecekti, sevgide senle gelecekti. G?zellik hep sendeydi. Peki, neden gittin ?imdi, beni korkumla niye b?rakt?n s?ylesene? Korkuyorum! Geceleri k?bus g?rmekten, g?nd?zleri karabasanlardan. Korkuyorum uyumaktan, korkuyorum uyan?k kalmaktan.

Korkuyorum uyuyamamaktan, uyuyup ta uyanamamaktan.
Peki, ben uyuyacak m?y?m uyudu?um zaman tekrar uyanabilecek miyim, yoksa belki sen d?nene kadar ne uyuyacak, ne de uyan?k m? kalaca??m, s?ylesene ben ne yapaca??m.
?imdi geceler nas?l ge?er? En korkuncu bu benim i?in. G?nd?z hayat var, ses, ???k, renk. Ya gece? Karanl?k, ?ss?z, sessiz, sensiz. ??e yarar m? ka??p gitmek, ama kendinden ka?amaz ki insan. Hadi her ?eyden vazge?tim var sayal?m, Nehir g?zlerinden nas?l ge?eyim! Sen benim al?nyaz?md?n. Ba??ma ne gelse bitmemi?ti a?k?m?z. Onca s?navdan ge?tik, u?urumlar?n k?y?s?ndan d?nd?m, inad?na sevdim. ?imdi senin ye?il g?zlerin kimlere nerelere bak?yor. Bense burada g?ky?z?nden bir ?ift ?slak bak?? dileniyorum bir kez daha g?reyim o ye?illi?i diye.

Ya?ay?p gidiyorum b?ylece, ya?amak denirse buna. Hayatta olman?n ya?amaya de?er anlar? vard?r erim, en de?erli anlard?r onlar. Sen ve ben, Biz. Biz diye bir ?ey yok art?k. Y?llar y?l? g?z?mden sak?nd???m a?k?m?zdan geriye ne kald?? Binlerce an?. Unutamazsam onlar?, yok olacakm???m gibi geliyor. Unutamazsam seni. H?cre h?cre da??l?p gidecek bedenim sanki. Can?m yan?yor, sen giderken can?mdan can kopup gitti. Dokunsan y?k?lacak bir s?r?a k??kt?r y?re?im art?k; Sak?n gelme, sak?n sevme beni bir daha. Sevgin buysa, dayanamam yeniden yerle bir olmaya. Al??mal?y?m sessizli?e bu ?l?ms? yoklu?una, bu kapkaranl?k sensiz d?nyaya.
derdo
(sevildiğini bilmeden ölesiye sevme,sonra sevende sen olursun,ölende) BU SÖZ HAYATIMIZDAKİ BAZI ŞEYLERİ
ÇOK GÜSEL AÇIKLIYO PAYLAŞIM İÇİN TŞKLER....
>As!_M€L€q<
rİja Ederİm ArkadaŞim Saol
ROSE
Can?m yan?yor, sen giderken can?mdan can kopup gitti. Dokunsan y?k?lacak bir s?r?a k??kt?r y?re?im ...benimi anlatm?? ne Sad

te?ekk?rler can?m y?re?in dert g?rmesin in?allah....
Ara
*TATLI BELA*
TŞKLR TATLIM.........
>As!_M€L€q<
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Can?m yan?yor, sen giderken can?mdan can kopup gitti. Dokunsan y?k?lacak bir s?r?a k??kt?r y?re?im ...benimi anlatm?? ne Sad

te?ekk?rler can?m y?re?in dert g?rmesin in?allah....
rija ederim aplaj?m seninde y?re?in dert g?rmesinn
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:T?KLR TATLIM.........
rija ederimm can?mc?m
speedy_girl
TŞKLER ARKADAŞIM GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN......YÜREĞİN DERT GÖRMESİN.....EMEĞİNE SAĞLIK........Smile
Ara
>As!_M€L€q<
rija ederim arkadaşımmm bnm sennde yüreğin hiç ama hiçççç dert görmesinnn

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geceden Sonra Güneşten Önce Bir yer... ÇiLeK 3 322 04-10-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  S€ni YaÄžmuRdan Sonra S€v€c€Äžim.... €BeRimSin 3 328 04-10-2022, Saat: 02:17 AM
  Her yağmur sen olursun yüreğimde mscxcs 2 296 04-09-2022, Saat: 08:47 PM
  sonra sen geld?n cadım_ 6 439 04-07-2022, Saat: 01:17 AM
  Ya?am ve ?l?m.. Sevmek ve sevildi?in halde yaln?z olmak.. eRCi 1 598 04-06-2022, Saat: 04:28 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:21 AM