:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susmaz Del? Y?re??m..!
ROSE
B?R YA?ANMI?LIKTIR BEN?MK?S? ??TEN ??E.DERD?M BENLE B?Y?D?K?E B?Y?D?.DOKUNMAYIN YARAMA.B?R DOKUNSANIZ KANAYACAK YARAM YER?NDEN.SUSUYORUM ACIM ???MDE KALSIN D?YE.G?N?L A?IK,G?N?L DEL?,G?N?L SEVDALI,G?N?L VURGUN YEM?? TA DER?NDEN...
YAR ADINI ANDI?IM AN T?TRER DUDAKLARIM.NASIL B?R ?EYS?N .S?YLESENE NASIL D??T?NDE Y?RE??ME B?YLE SEVG? OLDUN.NASIL SEVD?M DE BEN BU CANI B?LE YOLLARINA SERD?M.BENDEN UZAKTA OLSAN B?LE..VAZGE?ER M? SANIYORSUN SEN? B?YLE SEVEN BEN .B?R KERE SEVD?M.HARB?DEN AMA CANDAN SEVD?M.B? ?K?NC? SEVEMEM.?OK ZOR HEMDE ?OK.SEVMEK ???N KALB?ME K?MSELER? ALAMIYORUM.AH HAYIRSIZIM ,BA?I BELALIM SEN NASIL BENDES?N B?L?YORSUN D?M??
ADIN GE?ER,SEN GE?ERS?N 365G?NDE.ARDINDAN VE Y?NE SENLE BA?LAR HAYAT BANA ..ANLIYORSUN YA BEN?.SANA K?L?TLEM???M Y?RE??M?..ALMIYORUM K?MSELER? SEN VARSIN D?YE.
ADIN D?L?MDEN ,SEN ?U YARALI KALB?MDEN VE O G?ZLER?N AKLIMDAN ?NAN G?TM?YOR......
GEL ?U DEL? Y?RE??M SUSSUN ARTIK.SEN? KALB?MDE TA?IMAKTAN YORULMADIM OYSA K?...
HARCADIM EN G?ZEL YILLARIMI B?R SEN U?RUNA ALDIRMAM SEN? SEVD?M ??NK?.SEVG?YD? ELLER?N?N B? SICAK DOKUNU?U,BAZENDE UFAK B?R BUSES? BANA ..YOKSUN MELE??M YOKSUN ..???YORUM ..?L?RD?M BEN B?R G?L???NE B?R BAKI?INA NELER? YAKIP NELERDEN VAZGE?ERD?M..
SAYFALAR BEKL?YOR SEN YAZILASI SEN ??Z?LES?..
SENDEN BA?KASI ???N ?ARPARSA BU Y?REK ATMASIN DURSUN..!BEN YA?ADI?IM S?RECE VE SENLE DOLU BU KALP ATMAYA DEVAM ETT??? S?RECE SEN HEP BENDE OLACAKSIN..UZUN C?MLELERDE NOKTA KOYMADAN DEVAM ED?YORUM SANA ..SENS?ZL?K N?BETLER? TUTSAM B?LE SEN? SEV?YORUM..SEVD?M SEN? ANLA VE DUY ARTIK SES?M?DE GEL..G?D???N?N B?R D?N??? OLMALI..BEKL?YORUM HALA BAK ..SEN? B?YLE SEVEN B?R?N? SENS?Z BIRAKMA ..NEFES?M T?KENMEDEN GEL,AL BENDE K? SEN? YANINA NE OLUR....
ADINA T?RK?LER YAZDIM ,KA? ???RDE DAHA SEN OLACAKSIN K?MB?L?R...ROSE GE?T???N YOLLARA TA? OLSUN TOPRAK OLSUN .BEN YOLUNA ?L?R?M .VARSIN SENDEN GELS?N DE..ACIMIDA ?EK?YORUM ,SEVG?M?DE..
BAK HASRET?M SANA ?I?LIK ATIYOR YAZILARDA..UNUTMA NE OLUR ???E??M B?R ???R?MDE VARDI SEN? SENS?Z YA?AYARAK BEN HER G?N ?NT?HAR ED?YORUM.YETER GELLLLLLL......?LMEK DE??L SEN? SENLE YA?AMAK ?ST?YORUM.........SUSMAZ DEL? Y?RE??M.!

::::::::::::::R O S E::::::::::::
Ara
gamzem_06
çok hoş olmuş rose..
yüreğine sağlık..
Ara
ROSE
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM SAĞOLASIN....
Ara
eRCi
EvEt susmaz benimde deli y?re?im uslanmaz ruhum onu sever onu sevdik?e ya?ar rose (ama art?k her?ey yava? yava? k?relmeye ba?lad? biliyormusun }
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EvEt susmaz benimde deli y?re?im uslanmaz ruhum onu sever onu sevdik?e ya?ar rose (ama art?k her?ey yava? yava? k?relmeye ba?lad? biliyormusun }

ZAMANLA B?R ?OK ?EY DE????YOR AMA BEN?M SEVG?M H?? DE???MED?..B? G?N K?REL?R BELK? HE NE DERS?N...???
Ara
eRCi
?n?allah k?relmez rose a?k ikidir sevgi bir a?k yaland?r sevgi ger?ektir a?k sudur sevgi susuzluk bu y?zden sevgi hasrettir ?zlemektir beklemektir as?l maharet susuzken suyu i?mek de?il!!! kar??s?na ge?ip seyretmektir i?te ben bunu yapt?m ama ?? hep soru i?aretleri hep ??kmaz sokaklar sonu gelmiyor hi? birinin
derdo
Bende Kİ Bu YÜrek Te Delİ Yaw Susmuyor HİİÇ...

PaylaŞim Çok GÜsel YÜreĞİne SaĞlikkk!!
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?n?allah k?relmez rose a?k ikidir sevgi bir a?k yaland?r sevgi ger?ektir a?k sudur sevgi susuzluk bu y?zden sevgi hasrettir ?zlemektir beklemektir as?l maharet susuzken suyu i?mek de?il!!! kar??s?na ge?ip seyretmektir i?te ben bunu yapt?m ama ?? hep soru i?aretleri hep ??kmaz sokaklar sonu gelmiyor hi? birinin
SENDE HAKLISIN ERC? AMA BEN?M ???NDE TAM B? ?IKMAZ SOKAK OLDU B?LM?YORUM NE OLUR AMA B? SONU OLMALI..B? YERDE DURMALIYIM..SEVE SEVE CANIMI HARCAYA HARCAYA BEN B?TT?M ..KALP ?SYANDA DAHA NE OLSUN...
Ara
ROSE
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende K? Bu Y?rek Te Del? Yaw Susmuyor H???...

Payla?im ?ok G?sel Y?re??ne Sa?likkk!!
SUSMASIN ARKADA?IM SEV?YORSAN SUSMASIN SENDE ?I?LIKLARINI AT DURMA ..

BEN TE?EKK?R EDER?M ...
Ara
>As!_M€L€q<
tŞk Apla Herzamnkİ Gİbİ Yİne Harİkasinnn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:51 AM