:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana G?zya?larini ?d?n? Ver?r M?s?n?
eRCi
Bana g?zya?lar?n? ?d?n? verir misin, i?ime ??reklenen ac?y? y?kamak i?in? Y?re?imden, i?imden kusamad?klar?m? ?d?n? g?zya?lar?yla kusabilirim ancak.

Ya?mur sonras? ??kan g?kku?a??n?n parlamas? gibi, rahatlatan bir a?lamadan sonra g?zya?lar?yla y?kanan y?z?m parlam?yor art?k. ??nk? y?kanm?yor hi?bir zaman. Kurumu? g?zp?narlar?mda tortulan?yor i?imdeki yang?ndan arta kalanlar.

??im sava? alan? gibi. ???l?klar, top sesleri, kan ve barut kokusu!.. Ve binlerce ?l?!.. Binlerce kez ?l?yorum i?imde ve binlerce kez ?ld?r?yorum birilerini. Dahas? bu sava??n bir sonu ve galibi de yok.

Bana ?d?n? verece?in g?zya?lar?n y?kamaya yeter mi i?imdeki bu kan ve barut istilas?n?? Her ?eyi y?kayacak bir ya?murdan sonra g?kku?a?? parlar m? benim de i?imde? Sarar m? y?re?imi ba?tan ba?a t?m azameti ve g?zelli?iyle?

Sen iyisi mi sevin?lerini ?d?n? ver bana. Ama bir daha geri isteme. Bir bayram yerine d?ns?n i?im. ?ocuk kahkahalar? yank?lans?n i?imde. Kan ve barut yerine ?eker ve ?i?ek kokular? t?ts?n. Bahara denk gelmi? bir bayram g?n?ne d?ns?n y?re?im.

Sen iyisi mi sevin?lerini ?d?n? ver bana. Ama bir daha geri isteme!..
>As!_M€L€q<
süpersin arkadaşım saol yüreğine sağlık
MaTRaKiNG
ellerine sağlık arkadaşım gerçektende harikaydı
Ara
eRCi
Saol un arkada?lar eksik olmay?n te?ekk?rler......
*TATLI BELA*
tşklr arkadaşım....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 849 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,935 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 417 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 680 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 633 04-12-2022, Saat: 12:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:57 PM