:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?t? Haber Nas?l VeriLir? T?kLAy?n ve G?r?n..:)
€BeRimSin
?stanbul'da ?niversitede okuyan gen? k?z Ankara'daki babas?na telefon etmi?;
- ''Baba, merhaba Ben Lale''.
- ''Ooooo G?zel k?z?m benim. N'abersin bakalim?''.
- ''Hi? sorma babac???m. Hi? keyfim yok valla''.
- ''Hay?rd?r? Bi sorun'mu var?''.
K?z a?lamaya ba?lar babas? ise ?z?nt? ve meraktan kafay? yemektedir;
- ''N'ooldu k?z?m? anlatsana''.
- ''Murat evi terketti. Bo?anmak istiyormu?''.
- ''Ne evi lan? Ne bo?anmas?? Sen ne zaman evlendin'de bosaniyorsun''.
- ''Hani senin hi? ho?lanmad???n esrarke? ?ocuk vard?'ya ben onunla evlendim''.
- ''iyi halt ettin, zilli neyse, art?k yapacak bi ?ey yok. Versin mahkemeye, hemen bo?an?n''.
- ''Bo?anal?m ama benden 10 milyar istiyor. E?er vermezsem, iyi zamanlar?m?zda ?ekti?i ??plak foto?raflar?m? internetten herkese yollayacakm??''.
- ''P??h. Rezil... ??plak foto?raf ?ektirdin, ?yle mi?''.
- ''Ama babac???m O benim kocamd?. Ne biliyim b?yle bir pu?tluk yapaca??n?''.
- ''Peki Olan olmu? art?k. Yar?n havale ederim paray? ?gleden sonra Bankaya gidip ?ekersin sonra da al?p yakars?n o kahrolas? fotograflar?''.
- ''Sa?ol baba Eeee ?ey bi'de k?rtaj i?in 2 milyara ihtiyac?m var''.
Adam art?k iyice fenala??r. Bo?uk bir sesle konu?ur;
- ''K?rtaj'm?? Bi'de hamile'mi kald?n o ?ocuktan sen?''.
- ''Asl?nda ondan de?il... Zenci bi ?ocuk vard?... Zaten o y?zden ayr?l?yoruz'ya''.
Adam bay?lmak ?zeredir. Nabz? y?kselir, tansiyonu d??er, art?k inleyerek konu?maktad?r;
- ''Biz seni oraya okumaya yollam??t?k. Sen ne haltlar ?evirmi?sin. Allah?m nedir bu ba??m?za gelenler okulu bitirir bitirmez Ankara'ya d?n?yorsun, yoksa k?rar?m bacaklar?n?''.
- ''?stersen hemen d?nebilirim babac???m. Ben ge?en y?l okuldan at?ld?m ??nk?''.
Adam masan?n ?zerindeki so?uk su dolu s?rahiyi ba??ndan a?a??ya devirir ve ancak bu ?ekilde konu?mas?n? s?rd?r?r;
- ''Okuldan'm? at?ld?n? Hani birlikte avukatl?k yapacakt?k, zilli? Eh ulan sen hele bi gel buraya ben sana yapaca??m? bilirim. Evden d??ar?ya ad?m att?rmiycam sana ilk isteyenle'de evlendiricem''.
- ''O i? zor be baba biliyorsun, moda oldu, art?k evlenmeden ?nce e?ler birbirlerinden sa?l?k raporu istiyorlar pek iyi bi rapor sunaca??m? zannetmiyorum ben''.
- ''Allah?m, ??ld?raca??m bir de cinsel hastal?klar haaa... kesin o zencidendir''.
- ''?ok pis arkada?lar? vard?. Bilmem art?k hangisinden kapm???md?r''.
G?m diye bir ses duyulur. Adam k?sa bir s?re i?in kendinden ge?mi?tir ancak hemen kendisini toparlay?p tekrar telefonu al?r.
- ''Hemen bu ak?am day?n? yolluyorum oraya seni al?p gelecek. Adresini ver bakim''.
- ''Mahmutpa?a Karakolu'nday?m gelirken kefalet i?in de biraz para getirsin yan?nda''.
- ''Karakol'mu? bi'de karakola'm? d??t?n layyynnn? Ne yapt?n?''.
- ''D?n kafam ?ok bozuktu, ?ok i?mi?im. Araba kiralay?p dola?maya ??kt?m. O kafayla Arnavutk?y'de kokore??i d?kkan?na girdim. Ama neyse'ki kimse ?lmedi. D?kkan sahibiyle kiral?k araba firmas?na biraz para vermek gerekir san?r?m''
Adam art?k iyice fenala?m??t?r. Hatta fenala?mak ne kelime adeta kahrolmu?tur. Telefonda k?sa bir sessizlik olur. K?z tekrar konu?maya ba?lar;
- ''Babac???m sak?n ?z?lme b?t?n bunlar bir ?akayd?. Ben sadece s?n?fta kald???m? s?ylemek i?in aram??t?m''.
Bunun ?zerine adam sevin?le ve mutlulukla hayk?r?r;
- ''Can?n sa?olsun be g?zelim, bo?veeerrr. Okul'da neymi?? Hi? m?him de?il, tatl? can?n sa?olsun senin''Confusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  :( kötü haber wermenin yolu :(.... gizemustafa 3 616 05-01-2007, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: :.GöZyAşI.:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:18 AM